Comentarii (1096)
chronic
chronic  •  01 August 2015, 22:24
Postat de a.c.a.b_st pe 01 August 2015, 22:23

nu contează.

bine

utraian
utraian  •  01 August 2015, 22:24
Postat de us27mereusuperiori pe 01 August 2015, 22:22

Bai nene in nicio tara din UE nu castigi procesele la fond si la apel si la Intalta Curte totul este intors pe dos ca in ROMANIA! ICCJ NU ESTE INSTANTA CI UNITATE SRI!

Asa e. Insa Gg trebuia sa stie care e treaba. Dadea cat trebuia si scapa de taraboi. Asa a demonstrat ca *** stema Stelei... Loool, ceea ce inseamna ca vine el , cu mache si cu finul la stadion. Cine l-a santajat a stiut cum s-o faca

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  01 August 2015, 22:24
Postat de us27mereusuperiori pe 01 August 2015, 22:23

Nu stiu ce cluburi de talia Stelei aduc la misto antrenori care nu au antrenat niciun club in viata lor: Radoi si Galca?!

păi,câte cluburi de talia Stelei au *** patron?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

saviola2_8
saviola2_8  •  01 August 2015, 22:24
Postat de a.c.a.b_st pe 01 August 2015, 22:22

Nu știu câti vor pleca cu puncte de la Botoșani..o echipă foarte bună.

da, au jucatori buni, in special martinus,batin, roman si croitoru.

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  01 August 2015, 22:23
Postat de chronic pe 01 August 2015, 22:23

ne egaleaza sau chiar bat

nu contează.

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  01 August 2015, 22:23
Postat de a.c.a.b_st pe 01 August 2015, 22:22

Nu știu câti vor pleca cu puncte de la Botoșani..o echipă foarte bună.

Nu stiu ce cluburi de talia Stelei aduc la misto antrenori care nu au antrenat niciun club in viata lor: Radoi si Galca?!

chronic
chronic  •  01 August 2015, 22:23
Postat de a.c.a.b_st pe 01 August 2015, 22:22

Nu știu câti vor pleca cu puncte de la Botoșani..o echipă foarte bună.

ne egaleaza sau chiar bat

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  01 August 2015, 22:22

Nu știu câti vor pleca cu puncte de la Botoșani..o echipă foarte bună.

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  01 August 2015, 22:22
Postat de utraian pe 01 August 2015, 22:20

ti-am zis ca te cred, nu ca ai fi si om de incredere. Stiu ca au facut manevre aia de la "Armata", Stiu ca era linistit totul cand au scornit porcaria asta. Steaua avea 30000 suporteri la meciuri. PAAAAC. Ponta cica a promis ca se va rezolva. "De ce?" il intreaba aia... Cica "pentru ca suporterii vor asta". Asta acum 1 an. Ehhh uite ca nu s-a rezolvat. Acolo sunt interese tata, nu gluma. Trebuie sarit cu banul sau cu catusele

Bai nene in nicio tara din UE nu castigi procesele la fond si la apel si la Intalta Curte totul este intors pe dos ca in ROMANIA! ICCJ NU ESTE INSTANTA CI UNITATE SRI!

chronic
chronic  •  01 August 2015, 22:22

tade castiga toate duelurile...ce diferenta fata de tudorie

  • 1
  • •••
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • •••
  • 110
Comentează