Comentarii (1096)
bakunin
bakunin  •  01 August 2015, 22:20
Postat de jim_raynor pe 01 August 2015, 22:19

care din ele?

toate trei e incontestabile! ne stringem la universitate, sa protestam? nu se mai poate asa! 26 de titluri furate, iar traseul european din 86 a fost usor

san_lorenzo
san_lorenzo  •  01 August 2015, 22:20

pe ce va cerati voi acum s-a vazut miercuri la steaua - partizan. la cea mai mica atingere, romanasii mei ramaneau intansi. Nu e tati chiar asa. dai de un arbitru dur , iti rade ala in fata. cum s-a arbitrat west ham- astra ? la fel, joc lasat mai liber...

saviola2_8
saviola2_8  •  01 August 2015, 22:20
Postat de conasu_boeru pe 01 August 2015, 22:18

saviola ...”a fost penalty, nu-i asa?”..........................................zi tu daca a fost sau nu !!!!

pai eu am incredere in opinia ta de expert, nu ma pricep la arbitraj, zic si eu asa, incerc marea cu sarea, sa zic c-a fost umar la umar? nu stiu, sunt si departe de tv:))))

daweroirl
daweroirl  •  01 August 2015, 22:20
Postat de a.c.a.b_st pe 01 August 2015, 22:19

:))))))))))))))))))))))))) au fost chiar două!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

xnread
xnread  •  01 August 2015, 22:20

...inhusto d-le Martinus:)

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  01 August 2015, 22:20
Postat de jim_raynor pe 01 August 2015, 22:19

care din ele?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  01 August 2015, 22:19
Postat de daweroirl pe 01 August 2015, 22:19

eu zic ca se putea da 11 m dar ma bucur ca se oftica haterii ca nu s-a dat !:))mai vreau vreo 5 ...:))si sa dam un gol din offside:))***

:))))))))))))))))))))))))) au fost chiar două!

jim_raynor
jim_raynor  •  01 August 2015, 22:19
Postat de conasu_boeru pe 01 August 2015, 22:18

saviola ...”a fost penalty, nu-i asa?”..........................................zi tu daca a fost sau nu !!!!

care din ele?

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  01 August 2015, 22:19
Postat de jim_raynor pe 01 August 2015, 22:18

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chronic
chronic  •  01 August 2015, 22:19
Postat de conasu_boeru pe 01 August 2015, 22:18

saviola ...”a fost penalty, nu-i asa?”..........................................zi tu daca a fost sau nu !!!!

nu e penalti niciodata. penalti sunt alea pe care le-a avcut viitoreul cu voi.

  • 1
  • •••
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • •••
  • 110
Comentează