Comentarii (1096)
brancusi
brancusi  •  01 August 2015, 22:22
Postat de bakunin pe 01 August 2015, 22:20

toate trei e incontestabile! ne stringem la universitate, sa protestam? nu se mai poate asa! 26 de titluri furate, iar traseul european din 86 a fost usor

:)))))))))))))))))))))))))))))

daweroirl
daweroirl  •  01 August 2015, 22:22
Postat de bakunin pe 01 August 2015, 22:21

si dan roman e blat

el blat tu pr05t ! nici o diferenta!:)

conasu_boeru
conasu_boeru  •  01 August 2015, 22:21

chronic ....................nu ai invatat ca nu e frumos sa te bagi când vorbesc doi adulti ?

bakunin
bakunin  •  01 August 2015, 22:21

ceausescu a dat vagoane de griu pt cupa aia din 86 toamna

chronic
chronic  •  01 August 2015, 22:21
Postat de us27mereusuperiori pe 01 August 2015, 22:21

E praf Radoi! Du-te tata respect pe tine ca jucator dar lasa ne!

cam asa o sa fie si cu partizan..dar aia sunt fotbalsiti

daweroirl
daweroirl  •  01 August 2015, 22:21

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bakunin
bakunin  •  01 August 2015, 22:21

si dan roman e blat

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  01 August 2015, 22:21

E praf Radoi! Du-te tata respect pe tine ca jucator dar lasa ne!

utraian
utraian  •  01 August 2015, 22:20
Postat de us27mereusuperiori pe 01 August 2015, 22:17

De ce sase judecatori onesti si cinstiti cu legea marcilor in mana au respins cererile Armatei ca fiind NEFONDATE si TARDIVE, intrucat legea este foarte clara: NU SE POATE ATACA O MARCA IN INSTANTA DUPA CE AU TRECUT 5 ANI DE LA INREGISTRAREA EI LA OSIM ?

ti-am zis ca te cred, nu ca ai fi si om de incredere. Stiu ca au facut manevre aia de la "Armata", Stiu ca era linistit totul cand au scornit porcaria asta. Steaua avea 30000 suporteri la meciuri. PAAAAC. Ponta cica a promis ca se va rezolva. "De ce?" il intreaba aia... Cica "pentru ca suporterii vor asta". Asta acum 1 an. Ehhh uite ca nu s-a rezolvat. Acolo sunt interese tata, nu gluma. Trebuie sarit cu banul sau cu catusele

chronic
chronic  •  01 August 2015, 22:20

ce stil de joc. si le ies toate mingile astea aruncate la bulan in fata

  • 1
  • •••
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • •••
  • 110
Comentează