Postat de lukasoil17 pe 23 Aprilie 2012, 02:09

n'ai pierdut nimic....daca ajungi pe acolo sa-ti iei si binoclu cu tine

si microscopul optic.

biancorossi

knock out. gruia a fost vandalizata. efectiv facuta praf si pulbere de comuna chiajna. comuna chiajna de langa bucuresti a umilit clujul ceferist. mi se pare cunoscuta figura portarului, betu... nu e titularul nationalei din atolul Mururoa ??

terminatorul2
terminatorul2  •  23 Aprilie 2012, 03:47

SA VA INTRE BINE IN CAP , IN CUPELE EUROPENE (GRUPE) , NUMAI STEAUA VA JUCA , RESTUL STATI LA TV SI VA UITATI LA NOI . FORTA STEAUA !!!!

steaua.libera
steaua.libera  •  23 Aprilie 2012, 02:39
Postat de juveale pe 23 Aprilie 2012, 02:37

da,si eram la meci cu 2 stelisti si 2 dinamovisti:))))

Postat de juveale pe 23 Aprilie 2012, 02:34

ooo da:))) cand esti beat te doare la basca,oricum iti dai seama ce ar fi iesit,poate se bateau si intre ei,oricum si la mine a fost ciudat,rapidist la un meci steaua-dinamo pe ghencea:)))

juveale
juveale  •  23 Aprilie 2012, 02:34
Postat de steaua.libera pe 23 Aprilie 2012, 02:27

am fost in partea de sus a tribunei, n-am parut dubios si n-am avut probleme. in schimb, o prietena cu care eram a fost cat pe ce sa ne tradeze! alt episod undercover: in groapa la t0. la dinamo-steaua 2-1 (niculae pen, cristea pen/b stancu) in 2010. de mentionat ca am intrat beat, ma durea in pix, n-am simit niciun pericol. la penaltyurile cainilor m-am intors cu spatele, de frica sa nu comit vreo imprudenta :)). la pauza m-am trezit din betie si cand am realizat unde sunt, m-a cam luat cu naspa. de mentionat ca tot randul pe care stateam erau stelisti (nu-i cunosteam)! cand ataca dinamo si toata lumea se ridica in picioare, noi ramaneam nepasatori pe scaune:)))

steaua.libera  •  23 Aprilie 2012, 02:27
Postat de juveale pe 23 Aprilie 2012, 02:18

iti dai seama ca poti sa nu iti mai dai seama unde esti si sa izbucnesti in bucurie la golul favoritilor:))))oricum mie imi place sa ma duc asa undercover,e palpitant:))

juveale
juveale  •  23 Aprilie 2012, 02:20

poate o sa ajung si pe acolo,oricum merci de sfat:))

juveale
juveale  •  23 Aprilie 2012, 02:18
Postat de steaua.libera pe 23 Aprilie 2012, 02:14

o data am fost oaspete sub acoperire! :)) nu s-a facut deplasarea si am stat la t2 la rapid-steaua 2-3, gol ochirosii prin minutul 80 si ceva!