ultras.nationalist  •  04 Martie 2013, 20:05
Postat de timarhac pe 04 Martie 2013, 19:57

hm.Noroc cu golul 3. Se putea termina 2-2. Arbitri lu peste

Centralul a fost cam nesigur,tusierul din partea peluzei a vazut bine iar celalalt a avut doua erori mari!

timarhac  •  04 Martie 2013, 19:57
Postat de ultras.nationalist pe 04 Martie 2013, 19:55

rezultatul corect este 4-2!

ultras.nationalist  •  04 Martie 2013, 19:55

A doua repriza a inceput total neasteptat cu Concordia deschizand scorul insa "stegarii" si-au revenit imediat si au inceput sa atace marcand de doua ori intr-un timp destul de scurt dupa care a continuat sa ataca chiar daca nu cu aceeasi intensitate,scorul partidei este 4-2 pentru ca Steagu' a avut gol valabil la Buga!Ca sa nu mai zic ca la putin timp dupa acea faza Batin a scapat singur cu Cobrea dar s-a semnalizat din nou offside eronat! In ultimele minute ale meciului Steagu' s-a mai relaxat si a aparut acel gol al Concordiei in urma unei greseli a lui Mutu.Una peste alta o repriza mult mai alerta decat prima,cu multe goluri si cu un rezultat echitabil zic eu chiar daca rezulta

ultras.nationalist  •  04 Martie 2013, 18:53

A fost o prima repriza destul de buna avand in vedere faptul ca se joaca la 2C,Concordia a inceput mai bine(cred ca i-a surprins pe brasoveni care se credeau favoriti) dar fara mari ocazii,Brasovul a egalat incet cu incetul situatia si a avut ocazii bune prin Batin si mai ales ozazia imensa a lui Buga! sper ca Steagul sa intre cu o alta atitudine pe teren si sa atace mai mult poarta lui Cobrea(care a aparat foarte bine in prima repriza,a dat siguranta apararii).