Comentarii (48)
zecs93
zecs93  •  18 Decembrie 2016, 02:41

Astea mint de ingheata apele, de unde ma nesimtitilor 541 cand pe stadion din poze ii numeri pe degete, maxim 20-30 cu indulgenta !!! Voi numarati numaru de bilete tiparite sau pe cei prezenti pe stadion ?? ca vad ca luati in calcul prima varianta !!!

valyomanyd
valyomanyd  •  18 Decembrie 2016, 01:43
Postat de qwerty007 pe 18 Decembrie 2016, 00:23

541 de suporteri...cred ca vedeti nu dublu,mai mult de cat atat,Prosport a numarat 218 spectatori,ce suporteri ! In plus fluierasii au anulat un gol al lui Poli....

Nu vad dublu, Gsp-ul numara si pungile de pufuleti :)))

iobag
iobag  •  18 Decembrie 2016, 01:00
Postat de utilizator șters pe 18 Decembrie 2016, 00:14

1) jiji nu are de ce sa isi concedieze secundul, Reghe aplica toate mutările primite prin telefon de la Palat. De asta nici nu se plânge de Reghe cum facea cu alti antrenori. 2) nu are cu de ii motiva pe jucatori. Ei primesc un salariu mult peste cat ar merita. Daca il plătești ca pe Messi nu va juca ca Messi, atat poate atat face. 3) Steaua nu are cum ajungă ca Rapid, ea aparține MApN. Daca se desființează FCSB, cu atat mai bine, de abia se termina tot tămbălăul.

Daca se desfiinteaza fcsb clona aia pe care o simpatizezi nu va deveni steaua. Maxim fc talpan

dinamo_fan
dinamo_fan  •  18 Decembrie 2016, 00:27
Postat de qwerty007 pe 18 Decembrie 2016, 00:23

541 de suporteri...cred ca vedeti nu dublu,mai mult de cat atat,Prosport a numarat 218 spectatori,ce suporteri ! In plus fluierasii au anulat un gol al lui Poli....

la gsp se numara din 2 in 3..

qwerty007
qwerty007  •  18 Decembrie 2016, 00:23

541 de suporteri...cred ca vedeti nu dublu,mai mult de cat atat,Prosport a numarat 218 spectatori,ce suporteri ! In plus fluierasii au anulat un gol al lui Poli....

utilizator șters
utilizator șters  •  18 Decembrie 2016, 00:14
Postat de vlad57 pe 17 Decembrie 2016, 23:48

Cand Steaua juca fotbal erau si suporterii. Acum sa merg sa vad ce? O turca de proasta factura jucata de niste momai trimise in teren de un non-antrenor? Sa faca bine jiji sa-l trimita la plimbare pe incompetentul Reghe si sa-i stimuleze pe golanii din echipa sa joace ceva. Nu o face? Adios cupe europene si pa banuti multi. Cati credeti ca are jiji ca sa pompeze? CU conducerea actuala Steaua merge dupa Rapid

1) jiji nu are de ce sa isi concedieze secundul, Reghe aplica toate mutările primite prin telefon de la Palat. De asta nici nu se plânge de Reghe cum facea cu alti antrenori. 2) nu are cu de ii motiva pe jucatori. Ei primesc un salariu mult peste cat ar merita. Daca il plătești ca pe Messi nu va juca ca Messi, atat poate atat face. 3) Steaua nu are cum ajungă ca Rapid, ea aparține MApN. Daca se desființează FCSB, cu atat mai bine, de abia se termina tot tămbălăul.

vlad57
vlad57  •  17 Decembrie 2016, 23:48

Cand Steaua juca fotbal erau si suporterii. Acum sa merg sa vad ce? O turca de proasta factura jucata de niste momai trimise in teren de un non-antrenor? Sa faca bine jiji sa-l trimita la plimbare pe incompetentul Reghe si sa-i stimuleze pe golanii din echipa sa joace ceva. Nu o face? Adios cupe europene si pa banuti multi. Cati credeti ca are jiji ca sa pompeze? CU conducerea actuala Steaua merge dupa Rapid

utilizator șters
utilizator șters  •  17 Decembrie 2016, 23:46
Postat de valyomanyd pe 17 Decembrie 2016, 23:32

Nu Gino programeaza meciurile, aia care dau banii dicteaza, adica televiziunile..

Asta vroiam sa spun si io, meciurile sunt programate in funcție de contractul privind drepturile de difuzare.

conasu_boeru
conasu_boeru  •  17 Decembrie 2016, 23:34
Postat de phantom13 pe 17 Decembrie 2016, 23:30

***

Eu pur si simplu i-am innumărat !!! Am pus o marjă...deci nu m-am înșelat cu mult , am zis 240, tu zici că au fost 218 , am crezut că mai erau înăuntru la loje !!!! Deci asta e CEA MAI CLARĂ DOVADĂ CĂ MINT MEREU !!!

valyomanyd
valyomanyd  •  17 Decembrie 2016, 23:32
Postat de baruch pe 17 Decembrie 2016, 23:09

eu vorbesc de majoritatea meciurilor din campionatele lor. la noi, majoritatea meciurilor (si compari derbyul barcelonei cu chiajna-voluntari?) se joaca de la 20.30. da' nu conteaza, gino, programati meciurile in continuare noaptea.

Nu Gino programeaza meciurile, aia care dau banii dicteaza, adica televiziunile..

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează