Comentarii (48)
conasu_boeru
conasu_boeru  •  17 Decembrie 2016, 23:30

ALOOOO , sunteți thâmpitzi , nu știți să înnumărați ???? ASTA E DOVADA CĂ ***!!!! Peluze (doar peluza a II-a, cealaltă era pustie) - cca 45-50 ; Tribuna a II-a - cca 60 ; Tribuna I - max. 90-100 ; Loje- cca 25-30(poate mai erau cativa în interior) ! Deci....240-250 în total !!!! De unde ati scos ....541 ??!!!! Aaaa, voi comunicați biletele și invitațiile ???!!!!!! Nu nea tăticu, spunem ce avem , nu ce puteam avea !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

phantom13
phantom13  •  17 Decembrie 2016, 23:30

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

baruch
baruch  •  17 Decembrie 2016, 23:09
Postat de valyomanyd pe 17 Decembrie 2016, 22:58

Maine , ora 20:45, Barcelona - Espanyol....:)))) Astazi, ora 20 :45, Sevilla - Malaga. Ce ziceai de ora 14 :00 ? :)))

eu vorbesc de majoritatea meciurilor din campionatele lor. la noi, majoritatea meciurilor (si compari derbyul barcelonei cu chiajna-voluntari?) se joaca de la 20.30. da' nu conteaza, gino, programati meciurile in continuare noaptea.

valyomanyd
valyomanyd  •  17 Decembrie 2016, 23:02
Postat de conasu_boeru pe 17 Decembrie 2016, 22:31

700 de suporteri în trei meciuri !!!!

Doar asa au media cea mai mare, umfla numarul de spectatori Gsp, mai ceva ca pe rotile unui camion :))

valyomanyd
valyomanyd  •  17 Decembrie 2016, 22:58
Postat de baruch pe 17 Decembrie 2016, 22:45

era foaaarte tentant sa stai pana la 10 noaptea cu familia pe coclaurile din pantelimon. ce stiu spaniolii, nemtii si englezii, de joaca la ora 14, cu stadioanele pline? niste ***, noi avem nocturna, bre!

Maine , ora 20:45, Barcelona - Espanyol....:)))) Astazi, ora 20 :45, Sevilla - Malaga. Ce ziceai de ora 14 :00 ? :)))

utilizator șters
utilizator șters  •  17 Decembrie 2016, 22:58

Observ cu satisfacție ca de cand CSA a facut anunțul lanțul de iubire GSP - jiji a inceput sa se destrame :-)))) Înainte desi erau tot 100 de spectatori la meci ne abureala ca sunt 5000 si pt a parea mai multi dadeau un cadru strâns cu simbriasii jijisti de la peluza. Acum au dat cadrul larg ai vedem ca Împăratul jiji e gol, golut! Io unul nu prea inteleg investigarea ciobanului sa se agate de Steaua. Era mai simplu sa is mute investiția in alta parte si nu il mai durea capul ... Are lot, baza preia o echipa cu probleme, poate lua pe ASA daca tot ii place roșu si albastru, căstiga campionatul anul urmator si joaca in Europa.

baruch
baruch  •  17 Decembrie 2016, 22:45

era foaaarte tentant sa stai pana la 10 noaptea cu familia pe coclaurile din pantelimon. ce stiu spaniolii, nemtii si englezii, de joaca la ora 14, cu stadioanele pline? niste ***, noi avem nocturna, bre!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

983732924972315
Soos Vilmos  •  17 Decembrie 2016, 22:44

Urmarind comentariile de pe dolce sport, ma minunez de aberatiile unui comentator *** pe nume pandi.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

conasu_boeru
conasu_boeru  •  17 Decembrie 2016, 22:31

700 de suporteri în trei meciuri !!!!

gicab
gicab  •  17 Decembrie 2016, 22:28

Fost doborât recordul negativ de audiență din toamna anului 1947 când armata roșie era ocupată cu degustarea tulburelului, nicidecum sa urmărească meciurile echipei Steaua din România, oricum încă mai petreceau dupa ce au abuzat-o pe carmen

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează