Comentarii (48)
1395032990528034
Vlad Lazar  •  17 Decembrie 2016, 22:26

Din istoria "Stelei" lui becali. Steaua Bucuresti are istorie, nu fcsb.

gicab
gicab  •  17 Decembrie 2016, 22:22

crotalie
crotalie  •  17 Decembrie 2016, 22:02

Fcsbistii adevarati au fost pe stadion sa priveasca cubul amplasat iar cei din provincie care nu au putut sa mearga au sustinut aici echipa lui nea Gigi care e om bun. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

pedro_nr1
pedro_nr1  •  17 Decembrie 2016, 21:54
Postat de utilizator șters pe 17 Decembrie 2016, 21:46

Daca am scadea nr de spectatori ( oaspeti) de la meciurile cu dinamo si craiova ....fcsb ar fi pe 5

ai mintea in colturi bolovane, ai uitat sa faci aceeasi operatie cu scaderea spectatorilor si pentru celelalte formatii, de asta ti-a dat cu virgula ! Oricum ai calcula Steaua este tot pe primul loc la numarul de spectatori ! Greu cu bostanul, daca-l ai numai sa nu-ti ploua in gat !

1605541383088127
George Ion  •  17 Decembrie 2016, 21:53

Chiar s-asa...Ma esti prost?

bvd_magheru
bvd_magheru  •  17 Decembrie 2016, 21:49

Deja devine o normalitate , 54. 300 de scaune libere . Restul toate pline .

alex_1973
alex_1973  •  17 Decembrie 2016, 21:47

Unde sunt gigistii?Cred ca la poarta la pipera așteptând sa deschidă oierul.Ne dați sau nu ne dati!Sme pare ca sa terminat sponsorizarea și biletele gratis date de oier.

utilizator șters
utilizator șters  •  17 Decembrie 2016, 21:46

Daca am scadea nr de spectatori ( oaspeti) de la meciurile cu dinamo si craiova ....fcsb ar fi pe 5

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează