Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Ultimele informații de la Universitar
24
Decizia Comisiei Tehnice FRF: „Sunt DOUĂ nume principale pentru postul de selecționer al României” + Alți 5 antrenori pe o listă B
16
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Planul de acțiune: „Gaura va crește de la an la an”
25
Mihai Stoichiță a dezvăluit ce îi oferise ieri FRF lui Mircea Lucescu: „Ăsta era planul lui Burleanu”
0
Știri din fotbal internațional
Se intensifică războiul psihologic pe axa Madrid - Munchen: „Eu i-am zis. Momentan suntem prieteni, dar, dacă trebuie, te omor”
0
Starul lui AC Milan este în pericol să rateze derby-ul
0
Naționala-surpriză calificată la Campionatul Mondial pune în aplicare un plan ambițios
0
Jucătorul Parmei despre Chivu: „Ne lipsea un lider cu personalitatea lui. A fost crucial pentru cariera mea!”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Primarul din Paris, salariu de 10.000 de euro pe lună. Cât câștigă Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
Mooooama ce joaca 5t0aia! Sa cante manelele ne calificam in Sampion Lig!
Nu credeam sa joace Petrolul atat de slab. Selimes nu e antrenor...
Face Chipciu 6 milioane atunci cand cu jumate din ei iti cumperi o pereche de pantofi.
3 titluri patate cu blaturi ?? nu ti-ar fi rusine de *** obraznica
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum se prezintă Steaua Marți cu jocul ăsta? Vorbind serios, nu poți să joci fără un vârf de atac autentic și fără să presionezi la mijloc. Steaua/ FCSB practică un fotbal fără nerv, bubuie mingi, ce are dat la firul ierbii e rezolvat rapid de Enceanu, Chipciu și Stanciu. Compar Bourceanu-Pintilii cu Breevelt- Muniru. Pauză și stop measuring. Vrie totală. V-a făcut Ghe. B. plic. Pauză cinci ani cel puțin.
Sa dea naiba jucam fara nici un orizont!
..categoric: in Olanda se joca fotbal nu se ,,intocmesc'' coeficienti, si exista alti(i) van(i) :)
o fi...dar voi *** sunteti mai carpe decat un incapabil castigand 3 titluri la rand......
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DE CE? AU REUSIT ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mini-steaua e o carpa !!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.