Alte știri din fotbal
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 a play-out-ului Superligii » Echipele de start
0
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
7
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
3
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei » Echipele de start
0
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
1
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola, mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
0
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Steaua ESTE UN BRAND. El se va VINDE si DIN LIGA A II-a. Jurnalistii NU vor ramane fara obiectul muncii. - ASTEPTAM DNA sa-l barbiereasca in primul rand pe MITICA / RDS.
ro_army Ultimul campionat castigat de Dinamo a fost o lectie de fotbal predatat tuturor rivalilor. Dinamo a batut tot. Diferenta dintre sezonul castigat de Steaua acum, si Dinamo in 2007 este ca Dinamo a avut ca rivale doua echipe foarte puternice: Steaua cu toata echipa semifinalista in Uefa ( 1-0,4-2) si Rapid (3-1 parca si 4-1 in retur). In plus, Dinamo nu a obtinut nici macar un penalty pe tot parcursul sezonului, si nu de putine ori a castigat meciuri cu arbitraje foarte potrivnice (un exemplu oarecare partida de la Iasi)
continuare... tului lui Stefan Andrei. Cat despre tine, trai si trebui se scriu cu un singur "i", deci ma indoiesc ca ai habar de vreun detaliu din regimul comunist in Romania. Cum poti sa acuzi ceva, daca nu cunosti?
radu.de.la.faru Eu am impresia ca "nu ai toti boii acasa". Cum poti sa vorbesti tu de steaua si dinamo ca fiind niste echipe comuniste cand Farul Constanta este rezultatul fuziunii dintre echipele, "celebre" de altfel,Dezrobirea si locomotiva PCA. In cazul in care te intrebai de unde vine Dezrobirea,desi ma indoiesc profund, poate iti spune ceva sintagma "dezrobirea de sub jugul fascist". Cu exceptia echipelor Venus, Ripenisa si Chinezul Timisoara, toate cele ramase in prima liga, au fost rezultatul sau au cochetat in anumite momente cu regimul comunist. Inclusiv Rapid (regimul Gheorghiu Dej si mai devreme) si Universiatatea Craiova (mai ales in timpul manda
gresesti grav.Pai ce Serie A trebuia sa se desfiinteze ca nu mai era Juventus ? Sunt curios daca se desfiinta Dinamo ce parere aveai,ca in privinta Rapidului am vazut ce pareri aveti majoritatea dintre stelisti.N-ai cum sa desfiintezi un campionat pentru ca n-ar mai fi Steaua.Fotbalul romanesc nu inseamna doar Steaua.Poate doar pentru voi
STEAUA plus DINAMO egal COMUNISM si CEAUSESCU
ce vorbesti ???, campionatul va traii si dupa voi, VOI ATI FOST SI SUNTETI O PATA NEAGRA din ISTORIA campionatului romanesc, SI DINAMO LA FEL...prietenii stiu de ce :))), ar trebuii sa se scrie o carte despre voi ; DECADEREA ULTIMELOR DOUA ECHIPE COMUNISTE
desfiintati campionatul- daca steaua nu E atunci nimic nu E. DESFIINTATI CAMPIONATUL
esti mai prost decat prevede legea !
Da respect intre suporteri. Si in WW2 exista respect intre soldatii germani si cei aliati.... Exista asa zisa lege nescrisa ...Ma refer strict la armata germana Wermaht si aliati...nu la SS-siti. Bine eu doar am dar un exemplu. Da, ar trebuii sa existe acest respect. Insa cu useri de carton ca alpin si regheblat...care umplu site-ul cu postari de arierati mintali, nu ai cum sa cer acest lucru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.