Alte știri din fotbal
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Dat ca și transferat în Egipt, starul Universității Craiova a dezvăluit unde își dorește să joace
0
După Petre, pleacă și el de la Dinamo: „Mă duc cu Kopic”
0
Final în Rapid - Rapid Viena, al doilea amical al verii pentru giuleșteni
1
Știri din fotbal internațional
Donald Trump APLAUDĂ decizia care dă peste cap Mondialul: „FIFA a corectat o mare nedreptate!”
0
Radu Drăgușin s-a înțeles cu noua echipă! Experții Fabrizio Romano și Nicolo Schira au confirmat mutarea
1
FIFA a anunțat ultimele două delegări din „optimile” CM 2026 » Decizia în privința lui Istvan Kovacs
0
E gata! Lisav Eissat pleacă de la Maccabi Haifa și semnează cu noua echipă
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Cum a transformat Donald Trump NATO într-o „mașină de făcut bani”. ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamoooo 77
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dorm cate doi in pat :)) comunitatea gayy
Dinamoooo 4d
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamoooo 62
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ps - orice microbist autentic ce are timp si dorinta de a lectura acest forum dedicat sportului si in special futbolului isi doreste sa citeasca articole bazate, argumentate, despre sport, fotbal, despre tactici si echipe, despre jocurile echipelor, despre calitatile jucatorilor si tehnicienilor si despre defectele si limitele lor, despre circumstantele speciale in care au loc unele meciuri, despre suporterii echipelor, despre spectacolul lor, despre lumea futbolului, mai ales pentru cei care nu au jucat futbol si nu stiu cu ce se mananca acest univers fabulos. nu ducem lipsa de barfoteca, speculatii de prost gust, neamprostie si inutilitati, nu ducem lipsa de cancaniade, hai sa ne dam cu parerea, presupuneri, falsuri, minciuni, inventii, instigari si alte asemenea magarii, de care abunda asa zisa democratie de 2 lei care v-a creat atat de stupizi si inutili. vrem sport, nu zapacelile voastre infantile.
Dinamoooo 85
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.