Alte știri din fotbal
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
14
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
11
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
1
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Arne Slot nu se poate bucura în totalitate nici de o victorie cu 6-0: „Asta este partea proastă”
0
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Blonda Lenuţa e doar una dintre toţi ăia mulţi care s-au ales cu locuinţe ...
Libertatea
Haideti sa facem un joc pe GSP, ca sa mai descindem atmosfera. Vreti??? Cand eu strig MUUURRREEE.... voi strigati Dinamo. OK? 75
O adunatura de nemernici care il tin in spate pe asta ce ne-a clonat conturile si ma injura acuma de pe 50 clone sa para ca sunt conturi diferite!
Progenitura de securist unde scrie in regulament intentie la hentz?! Mortii vostri de *** proveniti din familii toxice de securisti si militieni! Ati furat Ghetele de Aur pana ce de scarba voastra francezii au suspendat trofeul si au modificat regulament! Si tot Anghelache era si atunci organizatorul de hotii!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cel care a scris acest articol este tac-su lui valahu :))))
Nu cred că l-am citit,dar din ce imi spui tu mi se pare o abureală de redacție.
dinamogayii ,nu numai ca dorm cate doi in pat si-o si trag cate doi si cateodate cate patru.Regula numarul unu: Rednic le e si tata si mama si la da si țața la ***(btw ce mozol i-a tras *** lui Rednic in direct)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
absolut stupida creatie, bai autorule. cu siguranta stai prost la capitolul creativitate si umor, cu siguranta erai corijent la abecedar, si mai tarziu, la literatura romana. sincer, nu ai ce cauta in jurnalistica, da-ti demisia, jenantule.
sa-i luati boxerii in gura lui FILIP ...toti care tineti cu steaua si aveti clone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mă refeream la articolul în sine, ce zici?
A-ti asteptat curieratu' pentru titlu' 24 3a
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.