Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga » Echipele de start
0
Pariul lui Gigi Becali s-a săturat de FCSB: „Nu vrea să mai continue acolo”
1
La doar 5 zile de la ultimul meci, gazonul echipei din Superligă se prezintă într-o stare deplorabilă
0
O nouă lovitură! Gigi Becali, obligat de instanță să-i plătească daune lui Talpan » Prima reacție a juristului „Demnitatea și respectul trebuie apărate”
2
Știri din fotbal internațional
Andrew Robertson a dezvăluit discuția care i-a schimbat cariera la Liverpool » „Nu știam ce să-i spun lui Klopp”
0
Rafa Benitez va primi o avere, după ce a fost dat afară de la Panathinaikos
0
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
un PROST se crede ziarist,nu spun cine..........
ba acum ce sa inteleg din titlu a jucat si fcsb si steaua in seara asta cu iasiul din cate stiu eu steaua e in liga a patra deci a jucat clona fcsb
Moldoveni si ...stelisti - numiti așa dupa cele doua provincii istorice binecunoscute : Moldova (est) si Steliada (sud). Sau FCSBalahia e mai corect? Deci moldovenii i-au batutu pe fecesebalahisti (ca sa nu le spunem valahi, ca se supara) . Asteptam al meci, intre alte doua provincii istorice: Ardeal si Dinamo ! ☺☺☺
Uite ca Michel-ul a gasit o scuza pentru infrangere: arbitrul nu a vrut sa traga cu fcsb.Tipic .
Crack-ul e un drog clar subestimat
P-ăla cu binoclul l-ați văzut, dar de câte ori arbitrul a dat mingea/ lovitură pentru Iași, deși trebuia invers, aia nu se vede ! C-așa-i la fotbal : joacă două echipe și câștigă CFR-ul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.