Comentarii (986)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Martie 2016, 23:45

Cind joci o repriza cum a fost prima imptriva nei echipe fara 4 tirulari ce pretentii sa mai ai !! Bicklavi a primit de la mine lingura de lemn . Lingura de aur i-am acordat-o lui n2.

alexbibirica1
alexbibirica1  •  14 Martie 2016, 23:25

cristiiiiii....baaa cristiiiii .... //// zi-i ba lui rednic sa nu mai fie plangacios !

dinamo_fan
dinamo_fan  •  14 Martie 2016, 23:10
Postat de mariuss72 pe 14 Martie 2016, 23:09

Fii capitanul nostru si bafta la examen! :)))

Bafta in viata ! vei avea nevoie. Si sanatate ! mintala...

hector13
hector13  •  14 Martie 2016, 22:42
Postat de hector13 pe 14 Martie 2016, 19:30

Legat de meciul de azi...Sper sa nu vedem o noua gala Local Kombat Targu Mures ci un meci de fotbal. Am inteles ca multi pariaza pe DInamo (cota 1.70). ASA in 14 meciuri jucate acasa sezonul asta (13 in campionat si 1 in playoff) a pierdut 2 meciuri - ambele cu aceeasi echipa: Pandurii Targu Jiu ( ultimul jucand in 7 jucatori). Dinamo are 4 victorii in deplasare sezonul asta....( ultimele 3 cu Petrolul, Timisoara si Voluntari ) . Poate ca cei care ii vor inlocui pe cei 4 inrositi saptamana trecuta vor face o treaba buna. Poate Mutu prinde o zi buna si da gol fostei sale echipe. De aceea eu am luat 1X meciul asta. Asa l-am luat pe bilet. Si la cum o stiu pe ASA zic si scor corect pauza: 0-0. Ne auzim la meci.

Yep. Mi-a iesit pariul. Am nimerit si scorul la pauza. Mi-a iesit si biletul. Seara perfecta. Mhahahaha.

boss.alb.rosu
boss.alb.rosu  •  14 Martie 2016, 22:34
Postat de John Milne pe 14 Martie 2016, 22:33

Vor Titlul ***

au noroc cu meciul viitor,cu Pandurii.aia se vor preda pe filiera PSD.

ando89  •  14 Martie 2016, 20:33

Pe de alta parte, deși râdem aici aproape zilnic, cel mai bine o s-o facem la sfârșit, deși nu se cade să o faci la parastasul unor oameni credincioși și îndurerați. O să ne prefacem ca tușim smeriți în batistă în timp ce ducem coroana din garoafe roșii împodobită cu o panglică albastra pe care vom scrie cu galben: "Din partea unor foști insolventi, actuali campioni. Și voi ați fi făcut la fel pentru noi":))

steauaucl
steauaucl  •  14 Martie 2016, 20:23
Postat de chronic pe 14 Martie 2016, 20:20

toata lumea stie ca ndoiye a ratat un penalti apoi s-a cerut afara....

ECHIPA DINAMO A AJUNS VINERI IN TG. MURES dar Rednic nu ...el a ajuns sambata...OARE DE CE ...SI CULMEA D dOY A FOST VAZUT LA MEDIAS IAR 5 MINUTE DUPA EL REDNIC.... ALOOOOOO DNAAAAAA

chronic
chronic  •  14 Martie 2016, 20:15

sunt curios daca si arbitrul de azi va avea curajul si onoarea sa demaste blatul. sper ca va urma exemplul lui tudor care a demascat hotia