Alte știri din fotbal
Cine este femeia care l-a cumințit pe fostul atacant dinamovist și i-a spus „DA” în Bahamas! Urmează să devină părinți
0
Fostul rapidist, lăudat pentru victoria obținută de U Cluj în Giulești: „A vrut să demonstreze că l-au pierdut ușor”
0
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Bv slavia...ne-ai facut seara mai frumoasa :))))
de prosti ..ai vazut vreun fcsbist sa scrie vai ce stadion frumos ..noua cand ne face nea jiji unu ...suntem singurii din liga 1 fara stadion
"are o acustica deosebita, doar oltenii puteau face asa ceva"- :):):):) iar ai picat testul, Pruneo. Daca era asa, iesea o acustica d-aia, de acompaniament cu palma la subtioara, ca la bufetul garii. Sper ca nu se intristara prea rau de rezultat juvetzii, in fond, vazura 4 goluri, lumini colorate, auzira aia a lor cu "Muicaaa !!!!" si imnul ala al lor cantat ca la braserie. Fu misto !
A făcut și psd-ul destule, le-a făcut echipă, i-a bagat fraudulos în liga intai, le-a făcut stadion, dar probabil nu poate să le asigure și victorii...!
Unde ai disparut Piscopescule roman balcanic 100 % ! Apropo era sa uit !! Tu din cae judet esti la origini ?
o *** si rusine de echipa inventat ptr a atrage votul prostimii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e mai jos...cu doua comm-ri de al tau...
Tova(r)ăși, ați făcut Oltenia *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ceausescu....
Circ ieftin președintele, Craiova joaca tzurca în ultimul timp,steaua le da 5, slavia ăștia 4, echipa de desculți cu 3 pitici în atac care nu au fost băgați în seama pana acum, de acum încolo o sa joace ca chefere, o victorie la 5 etape hahahaha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.