Alte știri din fotbal
O nouă trădare în Cluj? » Fundașul CFR-ului, în vizorul lui U pentru un transfer cu cost zero
0
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club”
0
Clubul din Polonia a anunțat că va juca la Rapid din vară: „Nu mai este fotbalistul nostru”
0
Gâlcă, acuzații fără precedent la adresa conducerii, după ultimul meci la Rapid: „Nu trebuie să te lege nimic personal de jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
stai linistit ca nu fac nici'o tragedie! pe mine situatia asta chiar ma amuza :)) apropo, ce tutun folosesti?
din plictis. nu le mai lua si tu in tragic. ai nostri sunt baieti buni...))) dar mai iuti la manie...))))
Gooooool NAPOLI!
E o formă literară acceptată a verbului A FI provenită din Transilvania,
ma duc dupa niste tutun de pipaca nu mai am. revin in 10 min. vezi sa nu lasi dreq bortos pe careva, futalaule...)) sau si mai grav, sa nu iei plod chiar tu....))) si sa nu ma injuri in absenta....))))
ok ai dreptate. pana una alta am impresia ca a dat jigodia in haita. incepand de la conducere,antrenori,jucatori,suporteri,postaci etc. isi dau la cap, se acuza si se injura de mama focului intre ei. noi deocamdata suportam destul de bine situatia.
potzi da mi-o tragi si mie? .. ca sunt mai batran!!!
Se pare că ți l-au publicat de două ori, chit că nu face multe parale:))
Forma "ii" apare si in DEX si in DOOM, e admisa de Academia Romana. Nu e regionalism, nici jargon. E forma literara.
dorule, istoria e ciclica...)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.