Alte știri din fotbal
O nouă trădare în Cluj? » Fundașul CFR-ului, în vizorul lui U pentru un transfer cu cost zero
0
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club”
0
Clubul din Polonia a anunțat că va juca la Rapid din vară: „Nu mai este fotbalistul nostru”
0
Gâlcă, acuzații fără precedent la adresa conducerii, după ultimul meci la Rapid: „Nu trebuie să te lege nimic personal de jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Bă ti-am mai zis niciodata in vecii vecilor un bucurestean nu foloseste cuvintul îi ...niciodată ...niciodată ..niciodată ..in cel mai bun caz ai venit de la sat de curind si stai la coadă sa primesti viza de flotant . Daca folosesti cuvintul asta acolo nu o sa primesti niciodata viza de flotant asa ca ramii ilegal .
punct ochit, punct lovit ...:)
Atuci cumpără-l de pe champs elysees:))
eu am spus ce am avut de spus. nu sunt eu arbitru sa dau cartonase pe aici. dar pot sa spun ca si tu distrugi pacea, uite si acum....))))) e drept, notiunea "pace" pe gsp e un nonsens...)))))
De aia ma si iau de astia 2,3 care apar cu nickuri diferite si nu spun nimic decit injura steaua . Una e sa fii subtil sa faci can can de ei dacă gasesti vocabularul potrivit si alta e să guiți ca țăranul tot timpul si să repeti aceleasi cuvinte . Unul din postacii astia este Logan CARE NU E DECIT UN ȚĂRAN PELTIC .
Habar n-ai tu. Basescu e, asa a zis. :)))
nu merge asa.... mi-a fost lasata posibilitatea alegerii unui cadou...si l-am ales:)....asa ca problema nu-i la mine...:)
esti putin subiectiv bianco. nu te acuz, e doar o constatare. altfel ai fi facut observatii de ambele parti. nu stiu daca, sau pana la ce punct ai urmarit forumul la acest meci. dar iti pot spune ca sau adus jigniri Stelei si suporterilor ei in cele mai mizerabile moduri. si nu numai din partea fanilor cfr ci si de la alte echipe. ba chiar pot spune ca cei dinamovisti erau cei mai inversunati. deja faptul ca cfr e campioana a trecut in planul secund iar subiectul principal este ca " steOAIA blatista" nu a reusit sa ia campionatul.
Nu mă bag, dar te sfătuiesc să cumperi licoarea din aeroport, altfel te întorci falit:))
Montpellier...salutare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.