Alte știri din fotbal
Sabin Ilie, avertisment pentru FCSB înaintea meciului cu FC Botoșani
0
Echipele de start în Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație!
4
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
3
După Politic, Hermannstadt mai vrea un fotbalist de la FCSB: „Am discutat cu Gigi Becali să ni-l dea”
0
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Bayern Munchen a prelungit contractul unei vedete: „Nu m-aș fi gândit niciodată că voi fi aici timp de 10 ani”
0
Thierry Henry, apariție rară alături de misterioasa lui iubită!
0
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Atmosfera a fost foarte frumoasa! A meritat prezenta pe stadion!
imperator sau obsedator sau bulangiuitor sau sti-te maaa-ta cum iti mai zice nevasta-ta aia cordita, tu si nenorocitii astia de papagaliti aici despre pungi si haine VOI NU VEDETI CA SUNTETI PREA PENIBILI SA AVETI LOC IN SOCIETATE!!!!!!! CAAAAN PPPPPHUUULA MEA ATI IESIT MA ULTIMA OARA DIN COLIBA? BAI TERMINATI!!!! ESTE VORBA DE UN CONCERT INEDIT, TINUT PE UN STADION INEDIT CU 40000 DE OAMENI INEDITI SI VOI VORBITI NISTE ABERATII INEDIT DE IPOCRITE!!! SUNTETI NISTE "PUTTTTZOI" SI NU MERITATI MAI MULT DE 15 ANI ETNOBOTANISTILOR!!!! HAIDE "U" - CLUJ - NAPOCA !!!
Felicitari! Stadionul din Cluj e mai frumos decat National Arena.
Al doilea stadion din Romania dupa NationalArena, bravo Universitatea Cluj, al treilea stadion dupa cluj arena este cel de la Petrolul Ploiesti.
Descopera Voievodate.ro, jocul de browser care te duce inapoi in timp. Intra intr-o breasla, cutreiera voievodatele romanesti, traieste aventura, rescrie istoria ! Cetatile Alba Iulia, Brasov, Sibiu, Sighisoara, Bistrita, Hunedoara si Cluj-Napoca te asteapta. Alte 14 cetati din Tara Romaneasca si Moldova… WWW.VOIEVODATE.RO
de-ar veni atata lume si la meciurile lui U .... de fapt m-as multumi si cu jumatate.
nebuneala mare
Da' tu cine este mai frana, esti nepotul lui Tom Cruise cumva ??... vezi sa nu crape oglinda cand te holbezi in ea, Fat-Frumos !!
BUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNN
Vai de capul meu , ba da voi tineti minte si pugile pe care le purtati ? -)) Le-ati iubit mult nu ? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.