Alte știri din fotbal
Singurele două soluții ca CSA Steaua să poată promova în Liga 1
0
Îl va înfuria Mirel Rădoi pe nașul Becali? Gata să nu mai respecte dorința numărul 1 a patronului: „Nu putem să continuăm la infinit”
0
Ionel Dănciulescu revine ca antrenor după mai bine de un deceniu! Iată în ce condiții: „Ca întotdeauna, eu ajut”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
De amorim a jucat slab ultimele meciuri,ar trebui sa stea pe banca si sa intre titular Jakolis,in plus Bourceanu e peste Muniru si ar trebui sa fie titular,in rest e cam cel mai bun 11 in afara de Pintilii care e accidentat.
FCSB are datorii de 37 de milioane. Puscariasul nu va platii. Asa ca FCSB va inchide portile. Cu toate ca are un palmares de 16 ani. Gigi groparul lui FCSB.
3 puncte , bune si astea , usor , usor spre 27 . FORTA STEAUA , LUPTA FCSB , HAI STELUTA ,CURAJ VITEZISTI , si tot usor , usor ne intram in bulan , rabdare...
acsinte ... 3 puncte / #doar / ianis zicu / cristescu marian ! cateva aspecte .... nu multe...dar foarte apasatoare pentru unii !
Brambureala ca pe vremea lui Radoi. Villarreal va marca de cate ori va dori.
Ce s-a schimbat la Steaua?Marca.Pai marca s-a schimbat la Steaua de vreo 6 ori.Despre ce vorbim.Steaua actuala e cea din totdeauna.O sa vedeti cu cat o sa se cumpere marca la licitatie.
Pai pe Uefa nu o intereseaza amice chestiile astea ce tin de fiecare echipa. Au reprezentati in tara lor fiecare, iar alea care se califica trimit dosaru la uefa si abea atunci aia verifica, dar nu vine UEFA sa-ti faca ti-e aici legea judecatoriei, intelegi ?? Adica toti zic ca sunteti o echipa infiintata din 2003 si tu ma iei pe din lateral ?? Hai sa fim seriosi. Copil esti tu ca inca crezi acadelele cu branza ale ciobanului agramat.
Auzi ,tu esti copil sau esti naiv!?Tu crezi ca aia de la uefa,sunt niste ageamii,si oricine se duce la ei si le zice ,auziti nenea,stiti ne-am calificat si noi in grupele EL ,dati-ne banii,iar aia de la uefa sunt niste creduli,si zic poftim banii.Stai tu linistit ca aia stiu tot ce misca in fotbalul romanesc,si aveti cel mai bun exemplu,voi.Plus ca acolo mai este si Lupescu care ii turna imediat,cum au aflat imediat cu Radoi ca nu are licenta pro .Dar continua tu sa iti spui asta,poate o si crezi.
Pai raspunsu e simplu amice, astea de la federatie nu trimit actele reale. Ca daca ar sti aia de la UEFA ca voi nu mai sunteti Steaua, ci FCSB. V-ar interzice in cupele europene si ati porni cu coeficient 0. Dar asta e. Mafia nu vrea sa-si dea echipa in vileag. E de inteles. Tu crezi ca aia de la federatie sunt prosti ??
Ok then langa groapa......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.