Alte știri din fotbal
Două fake news-uri în discursul Ministrului Apărării: „Steaua are un buget mai mare decât al tuturor echipelor din prima ligă la un loc!”
0
Pus pe liber de FC Argeș, a semnat și a fost prezentat la noua echipă: „Să fie cu cât mai multe goluri!”
0
Fostul antrenor al lui Adrian Mititelu, după decizia din dosarul palmaresului: „L-ați judecat, că e nebun, că nu știe ce vorbește...”
0
Antrenorul cu experiență în play-off analizează șansele FCSB-ului: „Să ținem cont de asta”
0
Știri din fotbal internațional
Adio, play-off UEFA o amendează pe Real Madrid și-l suspendă pe Rodrygo
0
Tribunalul din Genova a pus sechestru pe acțiuni! » Ce efecte poate avea pentru clubul patronat de Dan Șucu
0
Șumudică s-a dus „glonț” la Benzema, apoi a izbucnit în conferință: „N-au ce căuta aici!”
0
Cristi Chivu are oferta pe masă! Șefii lui Inter s-au hotărât după 8 luni: ce salariu va avea
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Fosta iubită a lui Adrian Kreiner a învățat o tânără cum să-și omoare mama ...
Libertatea
eu as propune sa fie facute de "catelul" meu, ca este la fel de "destept", dar macar este impartial...
Pey nu trebuie sa ajunga si militienii macar in UEFA... In Romania exista doar STEAUA... restul nu mai conteaza...
la cate probleme sant an arbitraj nu le poate rezolva decat un om care e de specialitate.Lupescu a fost un jucator nu arbitru.El nu antelege fenomenul.
chiar voi invocati ceva ce nu respectati, COMISIA DE ARBITRI, ba, nu o persoana, care poate avea partipriuri, COMISIA DE ARBITRI, FRF MAFIOT.
Atata timp cat Lup-escu invarte casele de pariuri sportive nu putem avea un arbitraj corect. De fapt la noi totul este hazliu; clanul Becali, Mitica Dragomir se intrec pe la cazinouri iar antrenorul nationalei este un vechi jucator de barbut. Atunci la ce sa ne asteptam? la masluirea totala si iresponsabila a campionatului cu repercursiuni imediate asupra evolutiei echipelor noastre in Europa. Atata timp cat nu va fi starpita aceasta mafie, atata timp cat ciobanul-oier Becali isi face nestingherit jocurile iar un agramat conduce pe Dinamo nu vom avea nici urma de fotbal in Romania. Cred ca ar trebui sa ne unim toti spectatorii si sa nu mai participam la acest CIRC banal cu bufoni de cea mai slaba calitate adica sa nu mai mergem la nici un meci din acest retur zis de foc.
o alegere foarte buna domnilor de la FRF avand in vedere ca ionut lupescu face campanie publicitara la bwin =))) cea mai mare agentie de pariuri din Europa daca imi amintesc bine. Sunteti foate inteligenti domnilor de la FRF. Va multumesc ca ati facut aceasta alegere si ca de acum in colo toate meciurile din Romania vor fi trucate pentru ca unii sa castige averii din pariuri sportive.
bah coruptu dreq esti o jigodie se vede ca ai jucat la dinamo
deja cred ca lupescu nu mai are treaba cu dinamo, ci scoate la vanzare arbitri pentru cine da mai bine
Deci...si in concluzie...poate Lupescu sa imi zica si mie ce sa pariez la agentie...ca vreau sa pun niste bani pe "clasament la sfarsit de retur"....vreau sa imi iau masina si asta e sin gura solutie pe care o mai am........eu cred ca stie deja cum o sa fie....ms mult pt intelegere....Pt relatii sa ma caute Lupescu la DNA....prima camera pe dreapta...la etajul 1..
BRAVO FRF!! Ne-am saturat de Famila Fecali, Mitica si hotiile lor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.