Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
12
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
10
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
14
Știri din fotbal internațional
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Alvaro Arbeloa, după al doilea eșec pe banca lui Real Madrid: „Le-am spus și jucătorilor”
0
Mourinho a scos-o pe Real din Top 8 și a pornit o rafală de atacuri: „Fac apel la unii să nu sară de la balcon”
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
exact cum am spus eu,echipele aflate in insolventa ca dinamo aka rusinea romaniei,rapid,cfr cluj,asa tg mures si multe altele au distrus fotbalul romanesc. cum naiba sa mai treci de preliminarii cand te lupti cu echipe ce trebuiau sa fie in liga a 4-a? wtf? oare cum s-au simtit anul trecut cei de la gaz metan medias vazand ca ei, care au jucat cinstit si nu au avut nicio datorie s-au dus in liga a 2-a,iar dinamo aka rusinea romaniei cu datorii de 20 de milioane era bine merci in liga 1? wtf?
Asta e presedintele lui "Vreau" si "Trebuie". Nimic din ce v-a propune acum nu se concretina. Incercati sa gasiti planul de management cu care a castigat alegerile. Ce s-a facut din acest Plan? Nimic. De ce? Raspunsul este rezultatul echipelor de club si al echipei nationale. Este nul omul ! Toate tarile aduc marile glorii la conducerea fotbalului iar noi aducem un ce? Un Neica nimeni!
În sfârșit, a pătruns o idee sănătoasă și în clădirea FRF, chiar dacă comportarea jalnică de la Europene are mai curând legătură cu blocarea accesului tinerilor români de perspectivă în echipele la care puteau crește în valoare, cu jucători de mâna a doua importați din țări cu blazon ! Totuși, măsura trecerii echipelor aflate în insolvență într-un eșalon inferior, mi se pare bună, indiferent de palmaresul anterior al formației !
Oricum sa nu se uite ca vechea societate Steaua avea datorii foarte mari... Actuala fcsb a preluat doar activele, iar pasivele au rămas undeva precum un mail expediat si neajuns la destinatar.
Deci Steaua ar trebui retrogradata, dar CFR nu, datoriile lor sunt mai putin importante. Ca (si) in orice stat normal, nu? Clar.
Ăștia nu editia
La unii neuronii se cam plictisesc de singurătate... Nici măcar nu își sau seama ca e manipulare grosolana... cum sa spui așa ceva de echipe in insolventa când tu ai angajat un antrenor "ieftin", ai cheltuit bani aiurea pe turnee unde marii fcsbisti nu au venit si complice cu ei nici nu a luat vreo măsura?, ai cumpărat costume jucătorilor de mii de euro... In echipamentul sportiv nu puteau merge ca nu eram respectați... așa după rezultatele astea ne respecta toată suflarea fotbalistică mondiala... Ha ha era caterinca, iar ediția fara imaginație de aleg primele butoane ale tastaturii pun repede botu.
Cum sa nu inteleaga? "nu dinamo nu are, dinmamo avea dinamo nu are datorii acum e la zero". E clar ca buna ziua: "dinmamo avea dinamo". Constructie logica perfecta, la fel topica, o asezare a subordonatelor in raport cu principala ireprosabila, ce sa mai... Sigur intelege.
..ca si in orice stat normal...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.