Alte știri din fotbal
A pus mâna pe telefon imediat! Decizia luată de președintele Erdogan, după barajul Turcia - România
0
Moment curios: Victor Ponta s-a dus la Turcia - România îmbrăcat cu tricourile AMBELOR naționale, unul peste altul! „Cok cok cok zor”
7
FRF a anunțat punerea în vânzare a biletelor pentru partida amicală Slovacia - România
0
Primul mesaj al lui Gică Hagi, după ce naționala a ratat Mondialul, a venit pe aeroport » Planul de „resuscitare” al României
4
Știri din fotbal internațional
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Irlandezii îl învinovățesc pe selecționer după înfrângerea cu Cehia: „Acesta nu este ghinion”
0
Selecao îngenuncheată, suporterii îl cer pe Neymar! » Reacția lui Carlo Ancelotti
0
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
vaaaaiiii! cum de şi-a permis TAS-ul ăla să contrazică o ditamai Gazeta sporturilor, care dădea ca sigură o soluţie exact pe dos decât cea adoptată?! la o asemenea ispravă, cineva ori este demis, ori îşi dă demisia şi se duce să se odihnească printre zvonerii şi răspândacii din cişmigiu. a bon entendeur, salut!
Felicitari Para! Ai fost nr.1 la Otelul de cand ai venit acum muulti ani! respect si va asteptam cu sampaniile pe faleza Dunarii duminica! Bravo baieti!
felicitari Otelul!!! petrecere frumoasa, o meritati din plin iar noi suporterii vom veni sa asiguram atmosfera de show acustic si vizual!!! asteptam si Vasluiul pe 2 Moldova la putere!!!
Mda... Intr-adevar, declaratii de genul "ma imbat pulbere" de bucurie, de orice, nu conteaza nu aduc niciun beneficiu imaginii unui sportiv care ar trebui sa fie exemplu de urmat pentru si asa de-generatia McDonalds... Dar, asta a spus asta s-a notat. Mi se pare ca un pic de modestie ar fi mai indicata si atunci cand n-ai nimic de zis, e bine sa tii gura inchisa.
vai mama ta esti campion la spritzuri si faci pe fata cuminte cu noi parca nu te vedem prin oras...rasuleeeeeeeeee
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.