Comentarii (13)
104646408180595
Calin Pintea  •  20 Decembrie 2020, 11:32

Steaua e lider, joaca cel mai spectaculos fotbal, tehnic, in viteza (“viteziștii”) și are jumătate dintre titulari U21. Asta este Steaua, cea mai buna și iubita echipa din țara, in pofida atacurilor mârșave ale cazarmii, a cenzurii absurde impuse presei si a zvarcolirilor penibile ale pitifelnicilor care susțin echipe minuscule (cele doua UM perimate, kolosvar1907, craiolguta, academia de partid rapid, etc)!

1986
1986  •  20 Decembrie 2020, 10:40
Postat de clujcampion pe 20 Decembrie 2020, 10:34

fecesebist = prost ca noaptea. O dovediti zilnic. Am vazut cu totii meciul si nu prea ne-am lamurit unde a fost ajutorul ala. Daca mai comentati despre mana lui Camora, uitati-va 1 secunda mai repede cum se catara maimuta voastra pe Burca si il impiedica sa joace mingea. Cat despre jocul dur, cfr a jucat cum se joaca in europa. fecesebeaua in schimb e compusa din fetite obisnuite cu jocul prietenilor si satelitilor care se feresc sa respire sa nu cumva sa doaboare pe alde tanase, mbappe sau man.

Eu n-am fost bucuros de modul cum am castigat cu Dinamo sau Medias. La fel ati castigat si voi , hent clar la Camora minutul 2 , offside de 1 metru la penalty-ul vostru. Iti urez sarbatori fericite !

clujcampion
clujcampion  •  20 Decembrie 2020, 10:34
Postat de 1986 pe 20 Decembrie 2020, 10:10

Presa le pune apelativele astea . Da, CFR a castigat jucand dur la intimidare (9 galbene parca) si cu ajutor de la arbitru. Daca era penalty in minutul 2 altfel se desfasura partida.

stefan6945
stefan6945  •  20 Decembrie 2020, 17:43
Postat de Marcel Popa pe 20 Decembrie 2020, 10:25

O echipa de descultii Fcsb,orice echipa din vest dezintegreaza la scor Fcsb-eaua.

Da, intr-adevar o echipa de desculti, cu cel mai mare buget din liga I si cu un lot valoros.

1986
1986  •  20 Decembrie 2020, 10:10

1986
1986  •  20 Decembrie 2020, 10:33

Orice echipa din vest bate la scor nationala RO nu doar FCSB.

remarque
remarque  •  20 Decembrie 2020, 09:42

Lampard si Gerrard de Dambovita au luat 2-0 de la frane. Sa vedem ce meci mare vor face cu secuii de la Sepsi.