Alte știri din fotbal
Note GSP la Dinamo - Craiova 0-1 » Cine a fost omul meciului și la cine s-au împărțit notele de 3 și 4: „Zero pe toate liniile”
1
„Să vină Pușcaș!” » Zeljko Kopic și jucătorii de la Dinamo cu care are o problemă: „Nu fac suficient”
1
Filipe Coelho și cum a ținut-o la respect pe Dinamo în 10 oameni: „Lucrăm asta la antrenamente”
0
Salvat de colegi, Nicușor Bancu răsuflă ușurat: „Le mulțumesc și îmi prezint scuze”
0
Știri din fotbal internațional
Pe cine înfruntă Ionuț Radu în „sferturile” Europa League + Istvan Kovacs a arbitrat marea surpriză a serii din „optimi”
8
Un român are locul garantat în semifinalele Conference League!
0
Andrei Rațiu versus Răzvan Marin » Acestea sunt duelurile din „sferturile” Conference League!
0
A decedat omul care a stat lângă Jose Mourinho timp de două decenii
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Monumentul fotbalistului Ilie Balaci a fost profanat. Polițiștii fac ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ultimul mesaj al marinarilor de pe remorcherul scufundat a fost un ...
Libertatea
hehehehe hai ca m-am distrat cu voi hahalerelor
fotbalistul roman tipic.curvar si betivan,vai de mama lor spartanii.torje ai mers la dinamo te-ai ingropat baiatule
Bravo baieti ! Imi place ca aveti patima. Daca ei fac asa, sa ii vedeti pe alcoolici Bostina si Lobont :)) Bravo inca o data ! Respect pentru cuvinte.
ashtea is tari mah, dinamovisti adevarati... dar tafrele astea care au filmat si au luat-o la miue is si mai tari, hai punetile si pe fete pe net sa le vedem si noi!! sa le vada si parintii lor de cuvre au crescut!
au urinat pe toti suporterii dinamovisti :))
astia da dinamovisti...ce faceti mah,ati aflat k nu mai da borcea bani,si va dati cu armata lui nea jiji,va pregatiti terenul???
parca mi-e greu sa cred asta...sunt stelist..si m-as bucura (oarecum) de faza asta...(daca ar fi adevarata) ... dar parca parca...nu-s ei...seamana dar nu cred ca sunt ei...
f.utu'va m.ortii in gura de m.izerii... sa dea Domnu' sa va calce trenu'
NU mai pot de ras =))) Dinamo este egal cu zero si se pare ca au constatat asta si jucatorii ca sau dat cu Steaua =))) SE VEDE CA SUNTETI CAINI ADEVARATI =))) FORZZA MANELE =)))
personal i-as concedia azi...cum au facut turcii cu negru ala care s-a dezbracat de tricou cand era lucescu antrenor. nu exista iertare cand incalci ceva sacru: in cazul de fata 3 titulari de la DINAMO sa cante pro steaua si nu numai. in alte tari asa ceva ar fi de neiertat(vezi river-boca,panathinaikos-olympiakos,partizan-steaua rosie,etc). la noi scapa cu o amenda. mercenari si jucatori de 2 lei. acum au demonstrat ca pentru ei culorile clubului si rivalitatile nu inseamna nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.