Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
A jucat cu Marius Baciu și e categoric: „Are doar de câștigat. De ce să nu se impună în vestiar?”
0
Gigi Becali a recunoscut că și-a luat „țeapă”: „N-am avut inteligență. Am luat-o în freză!”
4
MM Stoica a dezvăluit culisele aducerii lui Marius Baciu la FCSB: „Sunt unii cu care mi-e greu să lucrez”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Selecționerul Julian Nagelsmann și-a ales titularul de la Mondial » Ce se întâmplă cu Manuel Neuer
0
Andrei Rațiu a devenit viral în Spania » Fotbalistul lui Rayo le-a dat de băut suporterilor
0
Ședință de trei ore și jumătate la sediul clubului! » Ce a discutat astăzi Cristi Chivu cu conducerea nerazzurrilor
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
6
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
eu sunt U-ist, insa recunosc ca rapidistii au un imn f frumos, uneori il fredonez ca-mi place. Asta ma face mai putin U-isti? Lasati oamenii sa se distreze, ca doar o viata au :)))
caine pana la moarte..pana la moarteeee....adevarul ca nu prea iese o manea pe refrenul asta...
HW@HW@HW@HW@HW@HWH@HW@H =))))
Foarte tare frateeeee!!!!!!!!!!!!! O sa-i aplaude tot stadionul cand vin pe ghencea... Borcea cred ca plange si acum...
tu ca suporter poti sa spui ca sustii o singura echipa,insa ,nu le poti pretinde asta jucatorilor, care trec in decursul carierei lor pe la "n" echipe. Nu vad nimic scandalos in filmuletul asta si asa cum spunea cineva mai jos: RESPECTATI DREPTUL LA VIATA PRIVATA! Daca ar fi fost intr-un restaurant,hai ca as fi inteles amenda, sa zicem ca ar fi prejudiciat imaginea clubului, insa din cate vad sunt intr-un apartament, intr-un cadru privat, deci, care-i problema lui Borcea?!
asa echipa, asa suporteri! mai lipsea borcea de acolo si chiar ca dinamo se desfiinta =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
bn baietzi...tot asa :)) fortza steau hei fortza steaua hey \:d/:))))
i-as trimite la echipa a 2 sau le-as mai da salar doar dak castiga campionatu sau intra iin UCL
va asigur ca vor fi fluierati la dinamo-arges x( bai ropotane ma asteptam la mai mult din partea ta k aia doi sunt praf si pulbere :(
hahahahahahahaha dinamovistii canta pe muzica stelei hahahahaha, deeeeeeeeeeeeeeeci tot Steaua e in sufetul lor . Trist pentru Borcea spartanul si MUC CEL MIC. Maimuta i-a filmat si i-a dat la ziar - ce uieeeee au luat;
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.