Alte știri din fotbal
Apropiatul lui Alibec dezvăluie adevăratul motiv al rupturii dintre atacant și FCSB: „E foarte simplu”
0
Hermannstadt - Rapid, în etapa #25 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Petrolul - Unirea Slobozia, duelul suferinței în etapa #25 din Superligă » Echipe probabile și cote la pariuri
0
8 echipe se bat pe 3 locuri de play-off » Basarab Panduru a spus cine ar merita să fie acolo
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu i-a impresionat pe jurnaliștii de la Marca: „Ce ambițios!”
0
Unde a ajuns să joace Ricardo Grigore la 26 de ani, după ce și CS Tunari i-a făcut vânt
0
Șefii lui City iau în calcul plecarea lui Pep Guardiola » The Telegraph dezvăluie numele succesorului și e neașteptat
0
Fotbalistul care nu a confirmat în Superliga s-a transferat pe 1,7 milioane de euro
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Donald Trump cere despăgubiri de un miliard de dolari de la Universitatea ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Cine este Andrei Gabriel Benghea Mălăieș, românul cu 11 venituri pe lună: ...
Libertatea
FC Steaua Bucuresti NU exista, exista doar Steaua Bucuresti si clona josnica FC fcsb. Steaua Bucuresti, echipa CSA, va face pregătirea de iarna ca in vremurile bune, la Forban. Clona nu are decat sa se antreneze si pe Marte, nu va obține in vecii vecilor performanțele Stelei! 2018 va aduce multe vesti bune Stelei, si implicit foarte proaste adversarelor, mai ales fcsb. Prima data importantă este chiar 15 Ianuarie :-))) Probabil Valahii becaliști nu stiu de ce, insa vor afla la vremea respectiva :-)))
Scrieti fcsb ,nu induceti cititorii in eroare nesimtitilor!
Aparatul de electrosocuri l-au descarcat deja pe tine si s-a defectat,n-a gasit nimic acolo unde-ar fi trebuit sa fie creierul si s-a ars.
Gazeta a scris bine in articol, doar in comunicatul oficial al echipei a aparut "eroarea". Pentru asta trebuie sanctionati drastic, CSA Steaua trebuie sa ceara prejudicii de imagine pe o perioada de timp extinsa , 2003 pana in prezent. Clona ilegala fc fcsb inca isi asociaza imaginea cu Steaua Bucuresti, lucru ce ar trebui lasat la latitudinea instantelor pentru alte sanctiuni drastice. Prejudiciul de 37 milioane cerut de Steaua trebuie crescut, iar fc fcsb bagata urgent in faliment ! Clubul prostilor odata intrat in moarte clinica va genera un val mare de bocituri gigiste !
Doar fcsbiștii confundă echipa ilfoveană FC FCSB Mogoșoaia SA cu Steaua București.
cu luxul vor ramane titlul va veni in ardeal sezonul asta
Pășunea unde iau masa nu ne-o arătați ?
UNA ESTE STEAUA, CAMPIOANA CAMPIOANELOR, VISUL FOTBALULUI ROMANESC SI NU NUMAI.Restul?...resturi
Titlul va merge de aceasta data 100% la STEAUA :)
Luxul de la matusa din gara.N-au stadion ,baza de antrenament ,n-au numai gura ce nu-i mai tace.Mioriţă laie, Laie bucălaie, De trei zile-ncoace Gura nu-ţi mai tace! Aici baciului nu-i mai tace gura. Face promisiuni ,inseala pana si apropiatii lui Hagi un ex .sunt desgustati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.