Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

GALERIE FOTO Noile dive la FCSB » Iubitele lui Benzar și Nedelcu arată demențial

« Înapoi la articol

Comentarii (10) Adaugă comentariu

bakunin  •  13 August 2017, 14:14

***

cpt.ahab  •  13 August 2017, 12:45

***

onduku  •  13 August 2017, 12:34

Pentru ce esti pe un ziar de sport daca nu-ti plac fotbalistii?

onduku  •  13 August 2017, 12:34

Ah, ce frumoasa e Laura! Time for ***.

cneius  •  13 August 2017, 12:16

Fascinant...

raj.kapoor  •  13 August 2017, 12:14

Postat de kingdon pe 13 August 2017, 12:04

daca si astea sunt dementiale....!!!??? lasati caterinca, sunt fete normale, gasiti mai frumoase la APACA.

Normal, autorul articolului atunci cand vede o ,,divă" caută imediat un tufiş *** ...

mircea_deca  •  13 August 2017, 12:04

de ce trebuie sa vedem toate mediocritatile si micimile momentului......doar pt.ca le papa banii unor bieti fotbaliatori.........needucati ,limitati...........

kingdon  •  13 August 2017, 12:04

daca si astea sunt dementiale....!!!??? lasati caterinca, sunt fete normale, gasiti mai frumoase la APACA.

vasy86le  •  13 August 2017, 10:53

Iubita lui Nedelcu ar trebui sa renunte la sutienul Push-up :))

Costel Tudor  •  13 August 2017, 10:50

***