Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Știri din fotbal internațional
Învins la limită de Benzema și Kante, Marius Șumudică nu-și pierde speranța: „Vom lupta până în ultimul moment”
0
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
BECALI si PRODAN ANAMARIA-CELE MAI TOXICE PERSONAJE DIN FOTBALUL ROMANESC!
patroaneeee !!!!! poate-l propune pe "nimicul " Hagi sa-l transferi la vara ca tanti e cea mai ....
Uite unde era vedeta...::):) Ai si fani care iti asteapta postarile si isi iau notite....mare e gradina...
Noi ne distrăm și râdem de FC FCSB. Tu trăiești intens toate umilințele. Hai, intra cu Randum, să râdem și mai tare. :))
Sa sparg tastatura ? Violenta nu ma caracterizeaza. Nici macar metaforic vorbind. Ce ne facem cu cei care asteapta mesajele mele, si ma apreciaza pentru ce scriu ? N-as vrea sa-i dezamagesc. Mai ales ca ei nu pun conditii cum vad ca faci tu :)
Depinde de tine. Dacă nu te mai chinui să spargi tastatura, totul o să fie OK. Și pentru tine, dar și pentru noi. Doamne-ajută!
Ma bucur. Eu as vrea sa nu te zguduie niciun comentariu pe care il fac. In felul asta nu ai mai raspunde niciodata, iar interactiunea cu tine ar fi inexistenta. Deci placuta :)
Până și Becali s-a prins de "valoarea" fostei hoațe de haine din Germania, actualmente regina transferurilor și a presei sportive românești. :))
O grija are Prodanca , dupa ce l-a muls ani la randu ...
:)))) sa inteleg ca esti de acord cu prima parte a comentariului meu. N-ai amintit de ea. Sau e o scapare ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.