Alte știri din fotbal
A întors toate privirile pe aeroport » Francezul din lotul lui Dinamo cu geantă din piele de vițel!
0
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului românesc
0
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
3
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Știri din fotbal internațional
Ivana Knoll a făcut spectacol în tribune, apoi i-a atacat pe portughezi: „Noi măcar am jucat corect”
0
Argentina - Capul Verde, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
0
Premoniția lui Cristiano Ronaldo înaintea calificării: „Simțeam că se va întâmpla. M-am bazat pe instinct!”
0
Carlo Ancelotti nu l-a folosit aproape deloc, însă îl venerează: „Dumnezeu îl veghează”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
1
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Incredibil! Un jucator de la Gaz Metan nu avea drept de joc. Au facut-o intentionat ca sa ia Dinamo punctele.
RETROGRADARE și apoi DESFIINȚARE! Să scăpăm pentru totdeauna de echipa MILIȚIEI și a SECURITĂȚII comuniste!
Numai din prostie, nu-l bănuim de intenție. :))
Doamne, cât doom-ul urmează să se întâmple la STS, DNA, DIICOT și restul. Mă înfioară această perspectivă, deja. :))
Tare ma tem ca Voluntari o sa piarda intentionat toate meciurile pana la sfarsitul campionatului ca sa se asigure ca o sa fie mai jos decat Dinamo in clasament.
Iulian Calin ne a rupt pe fata !!
vezi ca joaca Simona, e un meci de privit decat cum joaca o echipa deja desfiintata !
Pai au fost la retrogradare si anul trecut, nu e nimic nou.
esti rupt de realitate baiete. daca vitan barzesti retrogradeaza se desfiinteaza. badea a spus clar ca nu-i lasa cu sigla si numele in ligile inferioare. practic retrogradarea inseamna desfiintarea acestei mizerii de echipe.
Corect.. uitasem că nu se joacă tur-retur anul ăsta.. Hagi nu cred că le dă punctele. Adică, SPER să nu le dea, ar fi urât.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.