Comentarii (12)
pirusis
pirusis  •  30 Aprilie 2021, 21:22

Pe bune, blat în minutul 95? Dacă era aranjat nu așteptau pana în ultimul minut. Voi sunteți sănătoși, nu vedeți ca nici fundașul nu protestează și că a fost henț clar? Eu înțeleg ca e frustrant dar nici chiar așa.

1887248954618984
Kocsis Tibor  •  30 Aprilie 2021, 20:31

Arbitrul a fluierat inainte sa suteze ala asa de mult isi dorea sa dea 11 metrii , cei mai nenorociti arbitrii din Europa sint i n Romania.

1177177172317584
Christian Ciuca  •  30 Aprilie 2021, 20:15

blat, e clar, ca de obicei, aia nu poate sa joace in Europa , au asteptat pina la uktima secunda, dati banii sau nu dati, au dat, a facut hent , 11 metri , gol, un punct necesar pantru Arges...asta e Romania, asta e campionatu nostru

Christian Ciuca  •  30 Aprilie 2021, 21:00
Postat de Kocsis Tibor pe 30 Aprilie 2021, 20:31

Da, exact, e flagrant....ce face Federatia...ce zic jurnalistii , cei de la GSP de exemplu...chiar asa ei nu au nicio demnitate, stiu cu totii ce s-a intimplat , ca de obicei in ultimu minut gol, penakty, 11 metri, blat , hent sa dea adversaru gol...cit timp va mai dura aceasta nedreptate strigatoare la cer domnilor jurnalisti, de ce nu va faceti meseria, de ce nu DEMASCATI aceste aranjamente...?! Ramineti singuri cu Constiinta voastra, meciuri vindute, inchideti si voi ochii, complicii sistemului, asta sinteti..."jurnalistii" lu oeste-prajit.

leu.mr
leu.mr  •  30 Aprilie 2021, 19:25

"Gaz Metan s-a impus azi pe teren propriu, 1-0 cu FC Argeș" ... :))

helium
helium  •  30 Aprilie 2021, 17:49

Gaz Mental Mediaș...

176901212832165
Dan Petnaise  •  30 Aprilie 2021, 19:30

Așa le trebuie la Gaz Metal Cluj. Să nu mai trântească meciuri.

traian_v
traian_v  •  30 Aprilie 2021, 19:28

S-a anulat golul egalizator? Pe site scrie 1-1.

gazistu
gazistu  •  01 Mai 2021, 19:07
Postat de Khan Oliver pe 01 Mai 2021, 10:54

Asa ma, trebuia sa dati puncte clonei din Pitesti, ca aia au nevoie, nu sibienilor... sa va stea in gat!

nu dam puncte la nimeni; nu avem nimic de castigat, doar de pierdut,(eventual retrogradati in C, pt blat) . De ce sa ne dam la o parte, sa ce? sa ne lasam batuti ca sa ia Sibiul 3 puncte|? Sibiul are 5 meciuri, sa le castige toate si sa se salveze!!! sau tu vrei sa "stam noi capra" pt SB, ca ei nu-s in stare sa marchezew decat 1 gol la 3-4 meciuri? pe cine crezi prost??

105644358246528
Khan Oliver  •  01 Mai 2021, 10:54
Postat de gazistu pe 30 Aprilie 2021, 23:01

Teja a scos pe rand atacantii, Morar, Valente, SArr...si a bagat numai mijlocasi si fundasi.. am ajuns cu 8 in aparare si 2 mijlocasi.,. asa patesti cand te baricadezi in aparare!