Alte știri din fotbal
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
1
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
1
Urmărește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Părțile implicate neagă vehement mutarea
3
Știri din fotbal internațional
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
0
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola, mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Pista Radu Drăgușin revine puternic în atenție la vară: „Oportunitatea e oferită de prețul fixat de Tottenham!”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
venim...luam...plecam...si te lasam in curuletul gol!
tu bati campii nu stii ce vorbesti!inainte de revolutie Steaua lua cu jap=ca ce jucatori vroia,se juca fara presing agresiv,forta,ROMANTIC si de aceea a luat Liga!acum dupa revolutie nu am facut nimik in Europa nici cu PAunescu nici cu structurile ca e nevoie de bani!ramasese Steaua cu datorii si sechestru pe nocturna,remember?a venit asta a bagat bani,a luat jucatori,le-a dat prime,a refacut gazonul unui stadion care nu e al lui,iar acum numai e bun??Berlusconi si Abramovici sunt ingeri?
super!!!! in sfarsit se va facve dre[tate iar gigi va disparea din peisajul fotbalului. bravo baieti! luati tot ce se poate sa ramana doar cu lotul gigi. si o alta denumire: oita bucuresti...hahaha
Radu II ? Asta de intra la sfirsit pe teren ca sa traga Steaua de timp. I se spunea "min.89". Se razboieste el cu Becali dar daca i s-ar oferi acum un post la Steaua ar veni ca un catelus gudurindu-se pe linga Maybach. Doamne ce caractere infecte! Si mai lasati-ma cu Badalan. Dupa ce a asasinat demonstranti la Cluj pe 21 dec '89 mai are tupeul sa apara???? Criminalul...
o singura nelamurire am si eu : cum au luat actele de la liga generalii? conform legii doar procurorii, militari sau civili, pot ridica actele nu niste neica nimeni!!! dar ziaristii sunt nesimtiti si nu o sa ridice aceasta problema!
Respectele mele, domnilor generali! Respect si Radu II care a spus totul pe fata, fara sa-i fie frica de nenorocitul acesta care a distrus simbolul romaniei! Sunt surprins de cata lume il pupa in fund pe becali si de ce vad in jurul meu. Mare pacat! Incercati si voi sa cititi ceva despre istoria Stelei, sa urmariti niste meciuri si poate o sa simtiti ceva care acum... nu se mai simte:(
deci daca generali astia sint prieteni cu basescu atunci inseamna ca si basescu a fost comunist si acum se ascunde in spatele democratiei sa-i fie rusine la basescu si sa nu mai spuna niciodata caci e impotriva comunismului rusine lui ca a inselat un popor intreg ca sa-l aleaga de presedinte ..jos cu basescu
emeric enei asta a fost securist cu de acuma mai e liber nu toti securisti au fost trimiti la puscarie dupa revolutie intrebatil citi oameni a trimis la puscarie pe timpul lui raposatul si acuma mai are un cuvint de spus sa-i fie rusine de comunist imputit ce e el
Bai Fratilor astia sunt nebuni ???...voi vreti sa conduca iar comunistii ?? Voi vreti iar sa frecati bocancii superiorilor ?? Voi vreti iar sa faceti plantoane si sectoare ?? Foamne fereste, ne-am luptat sa nu mai avem acea viata..ne rugam sa nu mai avem parte de asa ceva si acum ne pare bine ca vin astia sa-l dea jos pe BECALI ?? Ce mama lor au facut astia pentru noi, ca tot noi bietii soldati duceam tot greul prin friguri si geruri cum numai cine stie si cunoaste situatia stiu despre ce vb.
Pai daca vreau astia sa faca doua echipe din steaua ce se fac stelisti....cu cine tin. Vai de ei ... sa vedem atunci cine va tine cu steaua de azi si cine cu steaua din 1947 pana in 2003 ... cred ca multi vor tine cu cea veche...oricum se lauda mai mult cu steaua 1986. Is curios sa vad ce se intampla HAI STEAUA .... care??? :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.