Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Cârțu explică absența care l-a făcut pe Craioveanu să exclame: „Nu înțeleg de ce! Singura bilă neagră”
0
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Mitul „bunului samaritean” versus realitatea crudă a azilelor din Bihor. ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cum a fost posibilă distrugerea a două avioane rusești considerate de ...
Libertatea
Pentru dl.Godot Ai uitat domnule sa I pomenesti pe italoromâni,francoromâni,hispanoromâni ,lusitanoromâni Ce mai jumătate de Europa Neam nu gluma
iata cum se poate vedea clar cum unii care au jucat si facut cariere in fotbal au facut scoala pe stadion!!!! vine hagi - culmea regele!! - apoi un altul, dukadam si mai sunt multi desigur, care invartind mingea prin noroaie au uitat sau voit de citirea unor regulamente, dupa care chiar ei insisi lucreaza!!! bine mai gica din sacelele de constanta, daca regulamentul, votat probabil si de tine sau reprezentantii tai, prevede ceva, tu spui ca trebuie aplicat altceva??? si de asta e varza tot fotbalul romanesc si mai tot ce e legal nu se aplica ca si in politica de altfel!!!
Confuzi mâncarea cu mâncărimea, macedo-românii (element latin care face parte din etnogeneza poporului român) cu macedo-slavii (bulgarii și macedonenii de azi, care ei sunt cam același lucru). Cred că ai făcut școala odată cu Gică, el măcar are o scuză valabilă, juca fotbal în timpul orelor, tu ce naiba făceai?
cum bai nene sa fie machedonii romani d-ai nostri din Neamu nostru ?! pai ce legatura au ei cu strabunii latini? Niciuna... ei sint slavi, slavi mici balcanici .
Domnul Hagii nu știe că aromânii ("machidoni" cum zice el) sunt români și vorbesc un dialect al limbii române, ca reprezentanți ai ramurii sale sud-dunărene?! Se învăță la prima lecție de istorie din clasa a IV-a: "Poporul român s-a format la nord și sud de Dunăre, fiind format din patru ramuri, care vorbesc dialecte ale limbii române: daco-românii, aromânii (macedo-românii), meglenoromânii și istroromânii". Așa că este absolut nevalabilă și chiar jignitoare comparația cu domnii maghiari.
Stefane din 1956, lasa-ne, taica! Mai bine vezi de grădina de legume...
Acest *** se vede ca multe ori a dat cu capul ca acolo numai apa are. El crede ca e cineva dsr e un nimic. Hagi lasa ne esti prost ca noaptea. Esti zero Barat impreuna cu printisorul
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum vad, Hagi a uitat repede meciul lui Sebastian Coltescu din Liga Campionilor. Acesti oameni mizeaza pe prostia omeneasca_ Adica zic ceva fals pe care ei stiu ca e fals, dar cred ca daca zic asa cu incredere oamenii ignoranti sau comozi vor crede.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.