MaxiP
MaxiP  •  18 Septembrie 2023, 11:00
Postat de John_Doe pe 18 Septembrie 2023, 00:17

Baluta ii une piedica lui Șut, se pune pe direcția de deplasare a lui șut

Ma, realizezi ca esti singurul om din tara care sustine ca a fost penalty? Si daca cumva, sa presupunem, ca ai avea dreptate (nu ai), taci, ca ti-o iei de la toti restul.

liviut1
liviut1  •  18 Septembrie 2023, 07:24

Circ ieftin....

Nini
Nini  •  18 Septembrie 2023, 07:08
Postat de rav410wrc pe 18 Septembrie 2023, 00:00

Ce tupeu au "campionii" sa se planga de arbitraj, cand ei au fost eliminati in primul tur al UCL de Tiraspol si-n ultimul tur al ECL de Helsinki, dupa ce in prealabil castigasera mamaLiga numa' cu penaltyuri din astea !! ;)))

Și ce legătură are una cu alta? Sau a venit vremea să câștigați voi tot la fel? Rușine

sassuionut
sassuionut  •  18 Septembrie 2023, 05:53

Bai baiatule! Jucati fotbal, marcati goluri si castigati! Acum ceva timp era academie de arte la Ovidiu. Pseudoantrenorului zicea ca pictati. Ati vandut artistii si acum jucati cu zugravii? Poate reusiti sa-l convingeti pe Rivaldo sa joace 10 minute. O sa aveti si artist pe teren si poate si marcati. Jucati in ritm de treambura pamporea. Aduceti-l pe Pindu antrenor si pe Hrista Lupci psiholog.

Orangegoblin
Orangegoblin  •  18 Septembrie 2023, 02:53

Nu fugi prea repede Gica ca-ti ia vantul peruca!

vivi.napoca1_
vivi.napoca1_  •  18 Septembrie 2023, 00:19

Toate echipele trebuie sa facă front comun și sa boicoteze pur și simplu campionatul ,la început cu banderole negre ,dupa întârzierea meciului cu 5 - 10 - 15 minute ,etc. Ca nu au ce va face ! Nu se poate ca etapa de etapa fcsb sa fie condusa spre victorie cu largul concurs al arbitrilor ! Pai ce celelalte echipe sant doar de decor ,sparing parteneri asa sa validam pe zcsb campioana !? Dacă nu intervine FRF ,LIGA DE FOTBAL ,COMISIA DE ARBITRI ,ETC VA FACETI COMPLICI LA ASEMENEA ERORI SA nu spun altfel !

John_Doe
John_Doe  •  18 Septembrie 2023, 00:17

boerbist
boerbist  •  18 Septembrie 2023, 00:16

S-a dat ariciu’ cu Folten si e putin nervos… Lasa, ca vine Portul Constanta si investeste la echipa si trece supararea. Marii meseriasi si profesionisti care au luat batatita grav de la preparatorul fizic Vasilica? Erau fericiti cu 0-0 in seara asta? Jucand acasa? Reusiti sa fiti mai penibili decat Sebi. Si e greu, credeti-ma. Sunteti in aceeasi mocirla, onorabililor! Va dati fete mari acum?