Alte știri din fotbal
Fost internațional român, antrenament neașteptat cu o echipă din Liga 2
0
Celălalt eșec al lui Mircea Lucescu » A abdicat de la principiile trâmbițate doi ani: „Ca în '70 și '84”
6
O nouă echipă pentru amicalul cu Slovacia » Cum ar putea arăta primul „11” al României
0
A pus mâna pe telefon imediat! Decizia luată de președintele Erdogan, după barajul Turcia - România
1
Știri din fotbal internațional
Celebrul fotbalist a scos telefonul pe bancă și riscă o suspendare severă: „Sfidează autoritatea”
0
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Ce stiu amatorii astia: Iliuta, Baciu... Ciobanul Specialist stie cel mai bine. Burlanule, doar nu o sa te iei dupa rivalul tau. Asculta-l pe Cioban ca el te-a pus sef la Stina FRF!
Tactica lui Popescu, Hagi, Viitorul care vor sa distruga campionatul actual din interese meschine, ei nu mai au nimic de castigat, doar de pierdut.
are dreptate gica!
Flăcăii de prin campionatul nostru oferă puțin spre foarte puțin fotbal cam la fiecare meci.Daca e sa fim cinstiți, pe lângă lipsa de valoare a multora dintre ei,marea majoritate a acestora se comportă ca niște neprofesioniști.E suficient să te uiți la ritmul foarte lent in care se joacă.Din punctul meu de vedere,3 săptămâni de antrenamente i ar aduce foarte aproape de nivelul la care se aflau înainte de a se întrerupe competiția internă. Repet,ritmul nu e unul prea ridicat și, între noi fie vorba,nici nu prea au cum să și depășească limitele.E suficient să te uiți la câțiva mai rasariti care cum au prins un contract pe la o echipă cât de cât mai ok de afară, ajung foarte repede pe banca de rezerve.Cauzele?Pregătirea fizică inferioară și carențe tehnico-tactice...Așadar,nu au prea mult de recuperat ca să joace la fel de slab cum o făceau înainte. Singura echipă care era pusă la punct fizic era CFR și poate câțiva flăcăi de la FCSB care compensează alte lipsuri prin tinerețe și ceva calități tehnice.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.