Comentarii (156)
470605853116876
Florin Sbircia  •  16 Noiembrie 2016, 22:03
Postat de antalmihai pe 16 Noiembrie 2016, 21:18

daca ar fi vrut sa comenteze o putea face despre Craiova ! dar unde nu e caracter,nimic nu este! adica prietenul fam.fam. becaly!0-zero!

a spus si ...csu este universitatea unde am jucat eu dar...gsp aparatorul lui mititelu a uitat sa consemneze ...asta este gsp ...

utilizator șters
utilizator șters  •  16 Noiembrie 2016, 22:02
Postat de Robert Ivan pe 16 Noiembrie 2016, 21:11

Gică Popescu 13 jocuri- 1 gol (Steaua Bucureşti )in anul 1988 adus cu harponul sa faca armata.

si la dinamo cat a jucat ???? :))))))))))))))))

utilizator șters
utilizator șters  •  16 Noiembrie 2016, 22:00

deci ai jucat la fcsb de mic :))))))))))))))) .....salutari de la GURITA !!!

juliusmad
juliusmad  •  16 Noiembrie 2016, 21:55

bine gicaaa

babahuda
babahuda  •  16 Noiembrie 2016, 21:49
Postat de martinpen pe 16 Noiembrie 2016, 21:40

A doua oara cand minti, managerul a zis 2 bune si 8 proaste.

***2-proaste-uneori-are-probleme-in-a-da-o-pasa-de-cinci-metri-de-ce-crede-ca-nu-s-a-adaptat-15968709

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1636051316609667
Tatar Domnica  •  16 Noiembrie 2016, 21:41

Stiam ca pe unii puscaria ii face prosti dar nici chiar asa!Sa devii *** de cioban *** dupa ce ai avut o carioera stralucita ca jucator inseamna ca TI-AI PIERDUT toate mintile!!!Daca le-ai avut...!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

martinpen
martinpen  •  16 Noiembrie 2016, 21:40
Postat de babahuda pe 16 Noiembrie 2016, 21:30

10 MIL :)) MUMUHAHAHA "Managerul general al lui Anderlecht: "Trebuie să fiu obiectiv, Stanciu a făcut două meciuri bune şi 12 proaste. Uneori are probleme în a da o pasă de cinci metri!"

A doua oara cand minti, managerul a zis 2 bune si 8 proaste.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  16 Noiembrie 2016, 21:39

Judeteanu' , a fugit acum 25 de ani in Regatul Spaniol cu steagul comunist al lui dinamo ? Noaptea mintii !

babahuda
babahuda  •  16 Noiembrie 2016, 21:37

UNDE A JUCAT GICA POPESCU .A TRECUT DIN MANA IN MANA ..LA LUAT PE TOTI LA RAND ..TTI GRANZII :)) MARE OLTEAN HAHAAHAHA..STELIST DE MIC .STIE EL TOT ..FACEA NAVETA CALAFAT -BUCURESTI SA SUSTINA STEAUA ..=))..CINE E GICA POPESCU ?CUMNATUL NASULUI LUI BECALI ..ASTA SPUNE TOTUL .FCSB NU E STEAUA ..O SUPUN CEI CARE AU JUCAT 86 ,CAPITANUL 86 ,STOICA.PUNCT

bvd_magheru
bvd_magheru  •  16 Noiembrie 2016, 21:37

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • •••
  • 16
Comentează