Comentarii (156)
1636051316609667
Tatar Domnica  •  16 Noiembrie 2016, 21:41

Stiam ca pe unii puscaria ii face prosti dar nici chiar asa!Sa devii *** de cioban *** dupa ce ai avut o carioera stralucita ca jucator inseamna ca TI-AI PIERDUT toate mintile!!!Daca le-ai avut...!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

babahuda
babahuda  •  16 Noiembrie 2016, 21:37

UNDE A JUCAT GICA POPESCU .A TRECUT DIN MANA IN MANA ..LA LUAT PE TOTI LA RAND ..TTI GRANZII :)) MARE OLTEAN HAHAAHAHA..STELIST DE MIC .STIE EL TOT ..FACEA NAVETA CALAFAT -BUCURESTI SA SUSTINA STEAUA ..=))..CINE E GICA POPESCU ?CUMNATUL NASULUI LUI BECALI ..ASTA SPUNE TOTUL .FCSB NU E STEAUA ..O SUPUN CEI CARE AU JUCAT 86 ,CAPITANUL 86 ,STOICA.PUNCT

haideusicfr
haideusicfr  •  16 Noiembrie 2016, 20:37
Postat de fangigi pe 16 Noiembrie 2016, 20:30

Puscarias la puscarie trage!;)

Steaua-Penitenciar! Becali ,Stoica,Popescu .Trio Grigoriu ! Caracter zero!

120673851726017
Dreptatea Doare  •  17 Noiembrie 2016, 08:24

popescu si becali, doi puscariasi, doi infractori, doi ordonari care au pagubit bugetul, deci pe noi toti

balauru48
balauru48  •  16 Noiembrie 2016, 21:34
Postat de bvd_magheru pe 16 Noiembrie 2016, 21:29

Deci sa nu mai traiesc din amintiri cu dorinel munteanu, sabau, raducioiu , hagi , gica popescu . Sa-mi oxigenez creierul cu alde stanciu , benzar, marin le pen sau chiri chiri caci nu ? Daum . Da. Ne apropiem de 2018 . Marea Unire . Inca un pic .

trancani intruna ca ***. te-ai gandit sa-ti faci un ***? aia in state au ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

314682832251474
Aurelian Grasu  •  16 Noiembrie 2016, 20:52
Postat de haideusicfr pe 16 Noiembrie 2016, 20:37

Steaua-Penitenciar! Becali ,Stoica,Popescu .Trio Grigoriu ! Caracter zero!

fangigi *** la băiat pe toti stelistii adevarati,voi care vorbiti dar tot in spatele nostru sunteti *** pana ne ajungi!!!!!o să ai treaba câtva ani:))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

George
George  •  16 Noiembrie 2016, 20:49

Zi zau tata' ciobenilor ( adica baciule ) ..... PE MELEONU' ALA FURAT....?!?!

nebraska
nebraska  •  16 Noiembrie 2016, 20:31

Era imposibil ca anii petrecuti in penitenciar sa nu lase urme.

fangigi
fangigi  •  16 Noiembrie 2016, 20:30

Puscarias la puscarie trage!;)

supereduardo10
supereduardo10  •  17 Noiembrie 2016, 08:48

Olteanule ce mama dr or fi vazut zebzecii aia de la Barcelona la tine fratica ca nu ai minte nici cat o bibilica.... Ai ajuns la parnaie dus de nas de banda de bijnitari cand u erai o personalitate, cat de prros,tanac sa fi?? :))) Acum ii ti partea lu nea Jiji vai de capul tau LEGEA E LEGE, inca n-ai invatat? mai vrei o tura pe semne :))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 16
Comentează