Comentarii (156)
bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 23:00

Acolo, acolo.

7mai1986
7mai1986  •  16 Noiembrie 2016, 22:59
Postat de bigdeal pe 16 Noiembrie 2016, 22:56

Ai notat adresa? Can't wait to see you.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

alexbibirica1
alexbibirica1  •  16 Noiembrie 2016, 22:58

Gica,te da talpan in judecata ! atentie la mapn & talpan...le trebuie bani pt campanie.

bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 22:58
Postat de 7mai1986 pe 16 Noiembrie 2016, 22:56

Tu nu,dar uite ala caruia i-au fost sterse comentariile,sadiku,florica din racaciuni,steaua fara nume,tiberiu 33.Iti dai seama cat de *** e daca isi face zeci de conturi.Stiu acum o sa zici ca eu sunt valahul,dar regret sa te dezamgesc,nu sunt valahul.Am treburi mai importante de facut decat sa stau sa-mi fac conturi ca sa stau sa ma injur pe forum.Daca vreau sa ma distrez am alte metode.

Sadiku e un fost sportiv de la Steaua care tine cu Dinamo. Catalynn e fost sportiv la Dinamo si tine cu Steaua( aia din Bulgaria probabil). Amandoi sunt oameni de afaceri.

valyomanyd
valyomanyd  •  16 Noiembrie 2016, 22:57
Postat de potera pe 16 Noiembrie 2016, 22:56

Ce brand a pierdut Jiji mai ziaristule? Poate vrei sa zici marca reprezentata printr-un desen. Mai pre limba noastra Jiji nu are voie sa foloseasca sigla veche. Daca v-ar da in judecata Jiji pentru prejudicii nici macar un mouse nu mai ramane de gsp

Alt gigist ! :)))

valyomanyd
valyomanyd  •  16 Noiembrie 2016, 22:57
Postat de bigdeal pe 16 Noiembrie 2016, 22:54

Asa o fi. Scuze atunci. Eu pe Soprer il caut din cauza ca mi-a promis ca ma viziteaza. Eu zic ca un barbat adevarat isi respecta promisiunile.

Eram prieten cu el pe mysport, dar nu am mai intrat acolo de vreo 2 ani ! Nici nu stiu daca mai functioneaza acea aplicatie !

bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 22:56

Ai notat adresa? Can't wait to see you.

potera
potera  •  16 Noiembrie 2016, 22:56

Ce brand a pierdut Jiji mai ziaristule? Poate vrei sa zici marca reprezentata printr-un desen. Mai pre limba noastra Jiji nu are voie sa foloseasca sigla veche. Daca v-ar da in judecata Jiji pentru prejudicii nici macar un mouse nu mai ramane de gsp

7mai1986
7mai1986  •  16 Noiembrie 2016, 22:56
Postat de valyomanyd pe 16 Noiembrie 2016, 22:52

Soprer ? :)))))))))))))) Ala nu statea cu tine la vrajeli, te injura mai ceva ca amicul tau bakunin ! P.S. Toti fecesebistii au impresia ca toata lumea aplica tactica lor, multiconturi :)))) Bre, eu am un singur cont, asta , de 8 ani ! JUR !

Tu nu,dar uite ala caruia i-au fost sterse comentariile,sadiku,florica din racaciuni,steaua fara nume,tiberiu 33.Iti dai seama cat de *** e daca isi face zeci de conturi.Stiu acum o sa zici ca eu sunt valahul,dar regret sa te dezamgesc,nu sunt valahul.Am treburi mai importante de facut decat sa stau sa-mi fac conturi ca sa stau sa ma injur pe forum.Daca vreau sa ma distrez am alte metode.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 22:54
Postat de valyomanyd pe 16 Noiembrie 2016, 22:52

Soprer ? :)))))))))))))) Ala nu statea cu tine la vrajeli, te injura mai ceva ca amicul tau bakunin ! P.S. Toti fecesebistii au impresia ca toata lumea aplica tactica lor, multiconturi :)))) Bre, eu am un singur cont, asta , de 8 ani ! JUR !

Asa o fi. Scuze atunci. Eu pe Soprer il caut din cauza ca mi-a promis ca ma viziteaza. Eu zic ca un barbat adevarat isi respecta promisiunile.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 16
Comentează