Comentarii (156)
valyomanyd
valyomanyd  •  16 Noiembrie 2016, 22:54
Postat de bigdeal pe 16 Noiembrie 2016, 22:50

Bine, puteam sa ma scuz ca tine: am facut intentionat sa vad cine e atent. "Ai un 10+"

Nu tinea bre ...Nu se discuta de gramatica ! :)))

valyomanyd
valyomanyd  •  16 Noiembrie 2016, 22:52
Postat de bigdeal pe 16 Noiembrie 2016, 22:47

Autocorrect Soprer

Soprer ? :)))))))))))))) Ala nu statea cu tine la vrajeli, te injura mai ceva ca amicul tau bakunin ! P.S. Toti fecesebistii au impresia ca toata lumea aplica tactica lor, multiconturi :)))) Bre, eu am un singur cont, asta , de 8 ani ! JUR !

bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 22:52

B21 8ju uscatule:)))

7mai1986
7mai1986  •  16 Noiembrie 2016, 22:51

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 22:50
Postat de valyomanyd pe 16 Noiembrie 2016, 22:46

Hent in mana ! :))) Ce faci bre, parca erai Pruteanu ? :)) "Te mai intreb "odata" ???

Bine, puteam sa ma scuz ca tine: am facut intentionat sa vad cine e atent. "Ai un 10+"

bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 22:47
Postat de valyomanyd pe 16 Noiembrie 2016, 22:46

Hent in mana ! :))) Ce faci bre, parca erai Pruteanu ? :)) "Te mai intreb "odata" ???

Autocorrect Soprer

florica_din_racaciuni
florica_din_racaciuni  •  16 Noiembrie 2016, 22:47
Postat de valyomanyd pe 16 Noiembrie 2016, 22:46

Hent in mana ! :))) Ce faci bre, parca erai Pruteanu ? :)) "Te mai intreb "odata" ???

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  16 Noiembrie 2016, 22:46
Postat de bigdeal pe 16 Noiembrie 2016, 22:25

Te mai intreb odata: arata bine ala de la avatar la mine??

Hent in mana ! :))) Ce faci bre, parca erai Pruteanu ? :)) "Te mai intreb "odata" ???

florica_din_racaciuni
florica_din_racaciuni  •  16 Noiembrie 2016, 22:45

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 22:45
Postat de florica_din_racaciuni pe 16 Noiembrie 2016, 22:44

***

Shukara mai esti ;)

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 16
Comentează