Comentarii (156)
bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 22:35

Eu sunt nascut in '87 bai tutankhamon

utilizator șters
utilizator șters  •  16 Noiembrie 2016, 22:33

hahahahahahahahahaahahah

utilizator șters
utilizator șters  •  16 Noiembrie 2016, 22:33
Postat de bigdeal pe 16 Noiembrie 2016, 22:29

Boroi e la COSR

cum te poti numi CLUB daca nu ai stadion , echipe de juniori , baza de pregatire ???? si te plimbi cu caravana prin tara ....ati putea sa va numiti CIRC AMBULANT

438485256357150
Traian Macovei  •  16 Noiembrie 2016, 22:32

Gica Popescu da verdicte! :))))) Tare asta!

utilizator șters
utilizator șters  •  16 Noiembrie 2016, 22:31

bai randoom esti prost rau ....tu sustii ca fcsb este tot steaua din 86 ....dar trofeele sunt in ghencea la boroi si talpan =))))))))))))))))))))))))) ..nea jiji nu are nici un trofeu ???

bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 22:29
Postat de utilizator șters pe 16 Noiembrie 2016, 22:26

de ce in ghencea si nu in pipera sau berceni sau mogosoaia ?? ...in ghencea sta nea boroi ..parca nea jiji detine toate trofeele ...asa zice si nea gheorghe mai sus .

Boroi e la COSR

utilizator șters
utilizator șters  •  16 Noiembrie 2016, 22:28
Postat de moshu_shukaru pe 16 Noiembrie 2016, 22:26

***

fii atent cat de prost este ..... Postat de bigdeal pe 16 Noiembrie 2016, 22:22 La Muzeul din Ghencea. Iti trebuie jumatate de zi sa le vezi pe toate. ...mai si zice ca fcsb este steaua din 86 :)))))

utilizator șters
utilizator șters  •  16 Noiembrie 2016, 22:27
Postat de bigdeal pe 16 Noiembrie 2016, 22:25

Te mai intreb odata: arata bine ala de la avatar la mine??

*** ...cred ca nici tu nu-l cunosti :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

moshu_shukaru
moshu_shukaru  •  16 Noiembrie 2016, 22:26

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  16 Noiembrie 2016, 22:26
Postat de bigdeal pe 16 Noiembrie 2016, 22:22

La Muzeul din Ghencea. Iti trebuie jumatate de zi sa le vezi pe toate.

de ce in ghencea si nu in pipera sau berceni sau mogosoaia ?? ...in ghencea sta nea boroi ..parca nea jiji detine toate trofeele ...asa zice si nea gheorghe mai sus .

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 16
Comentează