Comentarii (156)
bakunin
bakunin  •  16 Noiembrie 2016, 23:06

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bakunin
bakunin  •  16 Noiembrie 2016, 23:05

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

7mai1986
7mai1986  •  16 Noiembrie 2016, 23:04

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

7mai1986
7mai1986  •  16 Noiembrie 2016, 23:03
Postat de valyomanyd pe 16 Noiembrie 2016, 23:02

Nu exista padure fara uscaturi..Cate conturi crezi ca are randoom, sau fecesebistul ala care are conturi cu stema lui Dinamo , *** etc...Unii sunt atat de penibili, incat isi dau reply de pe un cont pe altul..

Ala-i valahul,ala cu ***,neputinta falit,etc.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 23:02

Nici materie cenusie

7mai1986
7mai1986  •  16 Noiembrie 2016, 23:02

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  16 Noiembrie 2016, 23:02
Postat de 7mai1986 pe 16 Noiembrie 2016, 22:56

Tu nu,dar uite ala caruia i-au fost sterse comentariile,sadiku,florica din racaciuni,steaua fara nume,tiberiu 33.Iti dai seama cat de *** e daca isi face zeci de conturi.Stiu acum o sa zici ca eu sunt valahul,dar regret sa te dezamgesc,nu sunt valahul.Am treburi mai importante de facut decat sa stau sa-mi fac conturi ca sa stau sa ma injur pe forum.Daca vreau sa ma distrez am alte metode.

Nu exista padure fara uscaturi..Cate conturi crezi ca are randoom, sau fecesebistul ala care are conturi cu stema lui Dinamo , *** etc...Unii sunt atat de penibili, incat isi dau reply de pe un cont pe altul..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

alexbibirica1
alexbibirica1  •  16 Noiembrie 2016, 23:01
Postat de gannicus2014 pe 16 Noiembrie 2016, 20:30

acum o sa apara pr0stalaii patentati care o sa-l injure ca la carte pe Gica Popescu , o sa-l faca puscarias , evazionist etc ... ce conteaza ca omul si-a spus parerea , daca n-a zis ce vor ei sa auda , e un infractor

"adevaratii" ... aia liberi ... alde adrian si radical.

bigdeal
bigdeal  •  16 Noiembrie 2016, 23:01
Postat de 7mai1986 pe 16 Noiembrie 2016, 22:59

***

Vai de capul lor. Si se mai mira ca patesc ce patesc cand se intorc de la stadion.

potera
potera  •  16 Noiembrie 2016, 23:00
Postat de valyomanyd pe 16 Noiembrie 2016, 22:52

Soprer ? :)))))))))))))) Ala nu statea cu tine la vrajeli, te injura mai ceva ca amicul tau bakunin ! P.S. Toti fecesebistii au impresia ca toata lumea aplica tactica lor, multiconturi :)))) Bre, eu am un singur cont, asta , de 8 ani ! JUR !

tu pe cine reprezinti pe SC Dinamo 1948 sau pe Dinamo Bucuresti?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 16
Comentează