Comentarii (156)
deny74
deny74  •  17 Noiembrie 2016, 06:23
Postat de Simi Bidilean pe 17 Noiembrie 2016, 02:35

Cred ca nu erai nascut ,cand POPESCU ERA CAPITANUL LUI REAL MADRID - SI NU CRED CA AI DREPTUL SA JIGNESTI DACA AI CEI 7 ANI DE ACASA .

Popescu nu a avut treaba cu Real niciodata.A fost capitanul Barcelonei.Hagi a jucat pt ambele

673474022797724
Simi Bidilean  •  17 Noiembrie 2016, 02:35
Postat de para.para pe 17 Noiembrie 2016, 00:14

Mai conteaza cate minute a jucat? Important e ca omul recent retras din activitate de la ACS Jilava, este considerat o legenda a lui fcsb.

Cred ca nu erai nascut ,cand POPESCU ERA CAPITANUL LUI REAL MADRID - SI NU CRED CA AI DREPTUL SA JIGNESTI DACA AI CEI 7 ANI DE ACASA .

masinameaeata
masinameaeata  •  17 Noiembrie 2016, 01:16

Nici nu ma asteptam sa declare altceva, daca a stat putin pe la Jilava si a fost coleg de celula cu jiji, normal ca-l apara si injura statul roman!

alexpescaru
alexpescaru  •  17 Noiembrie 2016, 01:10

Păi...normal. Echipa pârnaistilor...

para.para
para.para  •  17 Noiembrie 2016, 00:14
Postat de Robert Ivan pe 16 Noiembrie 2016, 21:11

Gică Popescu 13 jocuri- 1 gol (Steaua Bucureşti )in anul 1988 adus cu harponul sa faca armata.

Mai conteaza cate minute a jucat? Important e ca omul recent retras din activitate de la ACS Jilava, este considerat o legenda a lui fcsb.

randoom_._
randoom_._  •  16 Noiembrie 2016, 23:28
Postat de utilizator șters pe 16 Noiembrie 2016, 22:36

ai cautat pe google cum se scrie corect tutankhamon ????? jura-te pe ce ai mai scump ..... sa piarda nea jiji procesul cu armata daca ne minti

ce proces bai ***? de unde *** ***,poate csa-ul sa scoata 400 de mii de euro pentru proces? s-a terminat treaba. mai sunt cateva luni pana cand,daca nu actioneaza aia in instanta si nu fac nimic cu sigla,revine sigla stelei. rabdare si tutun. se rezolva toate. dar *** aka rusinea romaniei tot in mediocritate si in rusini o sa se scalde. acest lucru nu se schimba.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  16 Noiembrie 2016, 23:21
Postat de valyomanyd pe 16 Noiembrie 2016, 23:02

Nu exista padure fara uscaturi..Cate conturi crezi ca are randoom, sau fecesebistul ala care are conturi cu stema lui Dinamo , *** etc...Unii sunt atat de penibili, incat isi dau reply de pe un cont pe altul..

:)))) Nu pot sa cred , daca tastezi *** iti modereaza cuvantul , in schimb daca iti faci cont cu astfel de nick , e acceptat ..D'ale gesepistilor ! :)) Bine, interesul poarta fesul, cu cat mai multe conturi cu atat mai mult supravetuieste aceasta fituica !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  16 Noiembrie 2016, 23:15
Postat de alexbibirica1 pe 16 Noiembrie 2016, 23:10

el reprezinta hotelul lui ionut ... al fratelui lui robert,stie ca de la cs n-are ce sa castige,acolo e foamete,mai ales dupa alegerile cosr.

Opa, Valahule, ce tarif ai ca avocat ? :))

valyomanyd
valyomanyd  •  16 Noiembrie 2016, 23:12
Postat de potera pe 16 Noiembrie 2016, 23:00

tu pe cine reprezinti pe SC Dinamo 1948 sau pe Dinamo Bucuresti?

Bre nenea, a fi suporter al unei echipe e un hobby , ca sa reprezint pe cineva trebuie sa fac parte din conducere:))).In viata sunt alte lucruri mai importante decat fotbalul...Cel putin asa privesc eu lucrurile, poate o fi si din cauza varstei :))

alexbibirica1
alexbibirica1  •  16 Noiembrie 2016, 23:10
Postat de potera pe 16 Noiembrie 2016, 23:00

tu pe cine reprezinti pe SC Dinamo 1948 sau pe Dinamo Bucuresti?

el reprezinta hotelul lui ionut ... al fratelui lui robert,stie ca de la cs n-are ce sa castige,acolo e foamete,mai ales dupa alegerile cosr.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 16
Comentează