Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Aoleu, GSP a cumparat Urzica de pe vremuri...
Dacă aveau ofertă peste 10 mil ii legau si fundita rosie.
Academia Clinceni ar putea sa îi garanteze postul de titular, dar pentru o singură repriză, o dată la 2 săptămîni ..... +cazare si masă se seară...
Nici un club normal la cap nu da bani, daramite milioane, pe pacaliciul asta... Daca chiar e ofertat, ceea ce nu e credibil, pun banii pe China, arabi, si, poate, dintr-o nostalgie a ceva baskan de pe acolo, Turcia.
Trompeta si nesimtit, invatat de cumnat, acesta e GP...Rusine ... CRAIOVA 4EVER , IAR POPESCU ESTE CEL MAI MARE TRADATOR , LA DUSMANI!
Veselie, iar esti în tură de noapte? Sună si tu acasă.....
Hai mai lasati-ma cu Ianis ca are valoarea unui copil de mingii,in meciul cu Germania a facut si el un penalty dar nu pentru noi ci pentru nemti :)) daca era asa valoros ramanea la Fiorentina,Gica Popescu minte de ingheata apele ca si cumnatul lui Gicuta ca sa-i creasca cota.
nimeni nu poate sa-ti asigure locul de titular daca tu nu faci fata.in campionatele mari trebuie sa ai forta,fizic sau tehnica foarte,foarte buna ca sa faci fata gen messi.ceea ce Hagi jr sa fim seriosi ca nu are.,.altfel il tinea Fiorentina
E important pt Ianis sa joace intr-un campionat mai bun pt a se putea dezvolta, DAR.... intr-o echipa la care sa JOACE MECI DE MECI!!! Stie ce a patit la Fiorentina. Are familia bani, deci cred ca va alege sa JOACE FOTBAL, nu sa ia un pumn de bani si sa frece banca de rezerve. La varsta lui este esential sa joace meci de meci! Am incredere in HAGI si POPESCU !
E gesepeul, ce sa fie....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.