Alte știri din fotbal
Ioan Varga, după ce Pancu a dus-o pe CFR la porțile play-off-ului: „Nu vreau vrăjeli de-astea”
0
Protest în direcția lui Gică Popescu la Farul - Dinamo!
0
Foștii jucători de la FCSB au făcut franjuri apărarea lui Dinamo
0
„Știu ce înseamnă Dinamo” » Fostul căpitan Alexandru Răuță s-a întors printre ai lui: „M-a atras proiectul”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei. Echipele de start
1
„Micul Messi”: la 15 ani se antrenează cu prima echipă a lui Manchester United
0
Manchester City - Newcastle, în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei: echipele de start
0
Perla pentru care Jose Mourinho are „o slăbiciune” a scris istorie în Youth League
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Domnule Gigi becali tot ceea ce se intampla este faptul ca echipa Nu are un antrenor capabil sa lege echipa si asta se datoreaza in primul rand ca se fac prea multe experimente la echipa.Echipa FCSB nu are o strategie cand itnra pe teren, intra prea timorati ceva ,ceva se intampla la echipa, Cine ar fi putur sa o bulverseze in halul asta? baietii sutn de nerecunoscut si avem datoria ca suporeteri si fnai sa intervenim in idea de ale ridica moralul s-asa cazut rau de tot. Baietulor le trebuie o scanteie sa le revina pofta d ejoc si bineitneles de a practica un joc itnra-devar d efotbal. Trebuei urgent facuta os chema cu o echipa standard ca sunt prea multi jucatori care au itnrat si se vede ca nu exista relatii d e joc si de aici jocul sufera. Stim ca dumenata bagi in echipa dar avem nevoie de jucatori valorosi capabili sa mentina nivelul inalt d ejoc la echipa.!!!Este posibil acest lucru ? Lauti-va cat mai repde un antrenor care sa se faca ascultat in teren cat si ina fara lui. este un lcuru foarte improtant! Succes !!!!!!
Pana acum oficiosul fcsb ne-a insirat toti antrenorii care n-ar veni la cioban! Multumim, asta stiam si noi! Voi spuneti-ne cine sunt cei care ar vrea!
Ziariștilor cred ca o sa-i găsiți voi antrenor ca de când a plecat Bogdan vorbiți cu toți antrenorii dacă nu vor sa antreneze la FC *** Becali
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vă aburește Giginho... Se pregătește Cristiano. Nu, nu Ronaldo... ;-)
Poenaru și Enache sunt antrenori sub contract. Pentru România becaliană și pro-becaliană, e o chestie minoră.
Dacă ești antrenor nu ai cum să vii la FCSB.
Corect acest individ este Gheorghe Becali nici de cum Gigi Becali,Gigi a fost cind era mic dar acum cînd are 60 de ani este GHEOGHE așa scrie în acte,ce atîta milogeală pe lîngă el și lăudăroșenie pe lîngă el,este o vorbă printre români și zice cam așa DE CE ESTI GHEORGHE.El e omul banilor ,bolnav de daca nu este cum vrea el.Nu are legătură cu fotbalul cu toate ca a zis că a rămas în locul lui MM,Orice început are și sfîrșit,asta trebuie să mediteze el.
Nora pentru mama !!
Ma, voi, vreti sa faceti concurenta pe rating ,la tv.-urile cu nenorocirea de la Caracal, sau ce draq ne zapaciti zi de zi cu circarul asta?!
Echipa practic are antrenor, Gheorghe Becali, ce mai căutați?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.