Alte știri din fotbal
„Am fost noi foarte buni, nu ei slabi” » Gică Popescu, după ce Farul a scăpat victoria cu FCSB: „Aș fi semnat cu două mâini pentru un egal!”
0
Notele GSP la FCSB - Farul: „Mai jos decât el e doar Dunărea, în perioada aceasta”
0
Ciprian Marica, după FCSB - Farul: „Rezultatul i se datorează lui! Mă câștigă de la meci la meci”
0
Ce a avut de spus Marius Baciu, după un egal smuls pe final de FCSB: „Nu ai cum să nu te gândești”
1
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Răsturnare spectaculoasă în cazul soților Cârpaci acuzați în Germania că au ...
Libertatea
Are palpitatii Gigi :))) + 0.8 mil pe Gustavo Craiova are nevoie de investitii, lipsesc 3-4 fotbalisti pentru a se lupta din nou cu sanse. Altfel iar au locul 3 rezervat.
De la Budescu si Alibec lui Sumudica o sa i se traga la arabi,din cauza astora o sa fie dat afara,cand o sa-i ceara arabii socoteala cum sa dai atatia bani pe Alibec?Cand Becali a spus clar ca vrea sa il dea cu un milion?Vine Sumudica si spune...ia boss 1.7 milioane :)))
Sa mai ia in calcul si transferul de azi al lui Gustavoo care se ia pe el 800.000 de euro si cu 9.359.000 se face 10.150.000, deci un profiy net peste *** de *** ca asta va roade pe voi ca nu esyte fariseul asta pe locul 1 la vinzari de 1,si 6 luni ,i-a luat locul Craiova lui Rotaru care e peste asta acum la ora asta cu un profit de 1.650.000 de euro. Terminati-o odata cu fala asta asta pentru FCSB.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu mai dati astfel de informatii pentru ca s-ar putea ca Becali sa moara de inima rea !!
Paradox: Gigi are perle de sute de milioane de euro, dar tot Craiova vinde mai bine. Hahaha!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Craiova a vândut la pretul corect si a devenit un partener credibil. Jucătorii sai nu au avut parte de selectii la naționala la "apelul bocancilor". Nu le a fost umflată cota intr o presă făcută pres la picioarele lui Gigi Becali. E important ca , odată transferat pe o suma importanta intr un campionat din Europa, un jucător de nu fie dat la jumatate de preț la o echipa inferioară. Minciuna are picioare scurte si nationala are de suferit.
***, ce sa le mai zici!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce zici doiare.. de trei ani, cu 15 bulioane bagate de oier si scorul la directe, tot 48-43! :)))
Alibec, după "anul sabatic" petrecut la Fîcîsîbî (și cu salariu bunicel, bașca mașinuța simpatică) din mandatul Dică, ar trebui să-și revizuiască atitudinea față de fotbal și să redevină atacantulde mare valoare de la Astra... Bine, ar trebui pentru asta ca Gigi să-l lase să plece la echipa lui Șumudică, adică să mai scadă din pretențiile financiare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.