Alte știri din fotbal
Turcia – România, faza războiului între patroni: Șucu și Becali îi țin la butonieră pe șefii tripletei Galata – Fener – Beșiktaș! » Închisoarea, numitorul comun
0
Dani Coman, după eșecul cu U Cluj: „Puteam apăra și eu azi”
0
Doi fotbaliști importanți au lipsit de la antrenamentul Turciei
0
Cele două teme de discuție dintre președintele lui U Cluj și Emil Boc: „Nu prea am vorbit despre fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un strigăt controversat spre cameră
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Bravo Becali. Dă-le ce merită. Jos pălăria. Mai trist este pentru cei carel-au slujit, iar acum sunt dezorientaţi si trişti . Cel mai isteţ bişniţar al României, felicitări.
ai uitat de sydney
Cat de disperat, fanatic, derutat si delirant sa fi ca sa inventezi personaje fictive și sa-i acuzi de sekurism pe cei care critica trecutul autoritar si institutiile lui anacronice, tocmai tu care stai la coada la popota Cazarmii Staliniste a Armatei-CSA, cu mana intinsa la stat, implorand pomana sport militarizat, adica exact ca in RSR si URSS.
Lasa-l in plata Domnului, saracu' de el a ajuns la mila ciobanului, desi acum cativa ani taia frunza la caini la Rio pe banii statului roman. Probabil socul a fost cam mare si i-a sarit vreo rotita ceva...
iar ai aparut seku.comunistule. ia zi... din cei 42 de abonati, ti-ai luat abonament... sau esti abonat doar pe gsp.
O noua proba, desi nu mai era nevoie, a incapaciatii si nimicniciei acestui personaj jalnic. El rapidist, de partid si de stat, in lipsa de argumente, se ascunde dupa Nica Panduru, adica tocmai acela care, intr-un cunoscut cantec al galeriei ros-albastre din anii "90, stergea pe jos cu visinii! Oribila postura, respingatoare, revoltatoare, sa fi aplaudac de echipa de partid (PSD sect.1) si in acelasi timp aparator darz al unei improvizatii amatoare a sinistriei Cazemate Sportive Anacronice-CSA!
Sa-i explice cineva securistului predosanu ca la chestia asta nu poate raspunde cu template-urile lui penibile despre cazarmi si academii de partid decat daca vrea sa rada lumea si mai tare de el :))) Cata vreme vine un fost jucator important ca Panduru si spune chestiile astea la emisiunile de dupa meciuri s-a terminat cu smecheria ciobaneasca.
Inca o dovada concludenta a inteligentei sclipitoare, a educatiei elevate, a eruditiei, de care dau dovada elitele asezate la coada la Cantina Stalinista a Armatei-CSA! Poate se mai gaseste ceva, evident hrana intelectuala, pentru acesti intarziati iubitori de socialism multilateral dezvoltat!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu merita sa porti un dialog cu: - sustinatorul unei facaturi de partid si de stat rapid Academia de Partid PSD sect.1. - aparatorul sportului militarizat de tip sovietic, facut in cazemate sinistre precum CSA si Dinamo, ultimele bastioane ale sportului de tip stalinist in UE Inutil, pierdere de timp, sa te cobori la nivelul unor astfel de personaje tragi-comice!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.