Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Specific vouă, la CSA, va legați de orice detalii, însă pierzi esențialul și te exprimi ca un neghiob. Secția de fotbal a fost reînființată, da. Însă Steaua i-au dat-o lui Becali, a fost bine atunci, acum nu mai e. Cum au închis secția de fotbal o dată, tot așa o să o închidă din nou, că deocamdată merge in pierdere, asta o să arate și o să sugereze corpul de control, cel mai probabil. Stadionul nu produce, secția de fotbal nu produce, e logic că așa va fi, măcar asta ar trebui să știți. Ați plecat de lângă echipă, mai aveți timp să reveniți. Când nu o să mai fie secția de fotbal la CSA Steaua va fi prea târziu. Fii rătăcitori și risipitori. La jignit și distrus sunteți primii.
Taci *** că suntem sătui de prostiile tale.Sectia de fotbal sa desprins de clubul armatei până să apară Jijel în peisaj.Uefa nu mai permitea existența cluburilor departamentale în prima ligă ori competiții europene.Chiar îmi pare rău că Păunescu și cu alt prost barbugiu Piturca l-au convins pe Jijel să bage bani în echipă.Jijel dacă refuza nici nu mai exista circul de azi pentru că echipa ar fi falimentat.Dar Jijel a ținut echipa în viață ca să ajungem la circul de azi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Talpanistii ii întrec si pe cei de la alba neagra !!! Au luat banii cu amândouă mâinile de la Becali dar ei spun senini nu că te au făcut ci că nu ți au dat nimic !!! Pițurcă a luat degeaba 500 000 dolari de la Becali!!! Degeaba pentru că el nu recunoaște acțiunile vândute !!! Și Becali este rău iar Pițurcă cică este om bun !!!
Bai frate, de cate ori trebuie sa repet ??? Nefericitul asta e ddbist. A defilat cu 100 de nick-uri pana acum...nebraska...hitman, herman...etc. Din cauza ca e destul de redus, saracul, schimba contul, dar formularile sunt fix la fel si e destul de usor de recunoscut. Deh...scoala vietii facuta in umbra pch.
Se pare ca FCSB nu are suporteri ,ci George Becali ! Sunt atatea documente care atesta ca GIGI Becali si-a insusit marca si istoria !! Sunt si generali care la acea vreme au semnalat ca nu este OK cum se face predarea STELEI !!! Dar daca GIGI dadea in stanga si-n dreapta cu bani "Vezi cum a luat terenuri de zeci de milioane de euro" de la armata !!!! O mizerie de tara in care infractorii spun ce doresc cand doresc ,fac ce doresc iar oamenii care respecta legea sunt batjocoriti si luati la misto de catre infractori ,pe care jandarmeria si politicienii ii protejeaza .
În momentul în care a văzut ca el nu are procente pe care sa i le vândă ciobanului, omu' a plecat și și-a văzut de ale lui. Alea care l-au adus în fata DNA-ului. Dacă nu era susținut de băieți, nu se mai pensiona. Scormonește ***'...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa dovedească întâi! Ca de când il știu numai si numai minciuni sfruntate înșira! Dar sunt prosti ca tine, deloc putini, care inca il cred! Cum ai crezut ca veți jucat azi in Ghencea! Sa îți caut in arhiva postările de acum 3-4 zile sa radem cu toții de inepțiile debitate!?
Auziți la jurist !!! Pai cum a funcționat mă fara intrerupere daca spuii singur că s a reînființat ????!!!
"Pe 29 iunie 2012, Eugen Bădălan a fost condamnat definitiv la patru ani de închisoare cu suspendare pentru abuz în serviciu privind înstrăinarea unor bunuri ale Armatei". Respect Eugen Badalan ati furat, dar ati si dat! Aparati armata!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.