Alte știri din fotbal
Florin Niță a spus ce portar trebuia să convoace Lucescu: „Oh, Doamne! Trebuia să fie”
0
A fost integralist în victoria din 2012 contra Turciei și compară: „Sunt chiar mai buni acum!”
0
„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”
4
Fotbalistul lui Dinamo, aplaudat la scenă deschisă la meciul din Europa: „Aici e casa mea”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
18
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
69 de goluri în 14 etape! Ruxandra Nedelescu impresionează: „O jucătoare ca ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
STEAUA US 27
Pai crezi matale ca daca avea ceva nu prezenta pana acum ?N-ARE nimic,d-aia face doar circ,poate sperie pe cineva sau,cum e cazul ciolanului,gaseste unul care vineaza voturi de la aia care citesc si nu inteleg nimic !
Bai puiule,vad ca tu "circumscrii" si legile dupa bunul tau plac ! Omul ala zice "ASOCIAȚIILE NU SE POT TRANSFORMA ÎN S.C." si tu citezi aiurea "Art. 47 din OUG nr. 26 / 2000: "Asociaţiile şi fundaţiile pot înfiinţa societăţi comerciale. "...deci pot infiinta societati comerciale si nu "SE POT TRANSFORMA IN" esti penibil rau sau de rea credinta !
Lasa l ca e doar un postac platit habar nu are pe ce lume e. El doar se repeta ca un pick up stricat. Nu vezi ca astia mint cu nerusinare desi au fost nenumarate discutii televizatw, anchete anaf, dna etc pe subiectul privatizarii stelei. Bodu la ub n moment dat ii pusese si sechestrul pe bunuri jijelului. Dar nu domne. N a existat fc steaua bucuresti ca nu puteau ong uri sa creze sc uri. Te doare mintea ca trolli astia:)))
Minti cu nerusinare ca orice fetita anti stelista. Plangi cu decenta postac platit. Steaua nu moare! Dans!:))
Azi nu se va juca in ghencea meciul cu DINAMO pt ca unii se cred peste lege. TALPAN VA FI DEMIS. As vrea sa vorbesc cu tine dupa meciul cu CFR, SIGUR SE VA JUCA IN GHENCEA, TEMPLUL FOTBALULUI ROMANESC.
Art. 47 din OUG nr. 26 / 2000: "Asociaţiile şi fundaţiile pot înfiinţa societăţi comerciale. Dividendele obţinute de asociaţii şi fundaţii din activităţile acestor societăţi comerciale, dacă nu se reinvestesc în aceleaşi societăţi comerciale, se folosesc obligatoriu pentru realizarea scopului asociaţiei sau fundaţiei."
Daca ciobi nu ia piciorul de pe pedala (derapajele lui din mediul public) o sa ajunga iarasi la Rahova iar Ciolakul si pesedeul se vor spala pe maini! Ciobi trebuie redus la tacere! El a infiintat cooperativa III alaturi de nasul cel rosu si ieftinie, rotaru si pandelika de la voluntari!
!
Slujitorule, conform legii, o asociație non-profit nu se poate transforma în societate comerciala. Iubitul tău stăpân a înființat o societate noua, fără legătură cu AFC-ul, căreia i-a spus Steaua. Drept dovada ca n-a preluat datoriile asociației. El la începutul anilor 2000 imprumuta asociația lui Păunescu și drept garanție asociația ii dădea drepturile federative ale jucătorilor. Cum asociația nu i-a mai dat banii el a luat jucătorii, i-a legitimat la societatea lui și cu ajutorul lui mitica și a adunării generale a ligii profesioniste s-a înscris în pauza campionatului 2002-2003 în locul asociației. Vad ca spui ca asociația avea dreptul de proprietate a mărcii Steaua. Fals, avea doar dreptul de folosință pe care nu putea să-l înstrăineze altei entități. În orice caz, comentariul tău pornește de la un fals grosolan, ASOCIAȚIILE NU SE POT TRANSFORMA ÎN S.C.-uri, punct!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.