Comentarii (22)
liviuemil  •  06 Iunie 2020, 18:20
Postat de felix_grandet pe 06 Iunie 2020, 14:19

Craitoiule, nu ne mai zici că face Gigi super echipă? :)) Acum face curățenie sau se autosaboteaza? :)) Ce bine că se desființează anul acesta porcăria FC FCSB.

Referitor la desfiintare: cine te-a pacalit, pacaliciule ????

Gluguță Măciucă  •  06 Iunie 2020, 15:02

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

felix_grandet  •  06 Iunie 2020, 14:19

Craitoiule, nu ne mai zici că face Gigi super echipă? :)) Acum face curățenie sau se autosaboteaza? :)) Ce bine că se desființează anul acesta porcăria FC FCSB.

stoichkov5  •  06 Iunie 2020, 13:58
Postat de madalin_eivissa pe 06 Iunie 2020, 13:29

UN SINGUR FOTBALIST STRĂIN ÎN FORMULA DE START! AICI PATRONUL E DE LĂUDAT!! CÂND STEAUA-RAPID-DINAMO FĂCEAU LEGEA ÎN CUPA UEFA, ÎN LOTURILE LOR SE REGĂSEAU JUCĂTORI ROMANI DE CALITATE*****

Esti depasit. Asa nici Real, Barca, nu mai trasfera nimic. Pina si a 2 echipa din Bilbao a renuntat la ideea asta, de mult

madalin_eivissa  •  06 Iunie 2020, 13:29

UN SINGUR FOTBALIST STRĂIN ÎN FORMULA DE START! AICI PATRONUL E DE LĂUDAT!! CÂND STEAUA-RAPID-DINAMO FĂCEAU LEGEA ÎN CUPA UEFA, ÎN LOTURILE LOR SE REGĂSEAU JUCĂTORI ROMANI DE CALITATE*****

stoichkov5  •  06 Iunie 2020, 13:22
Postat de Robert Sergiu pe 06 Iunie 2020, 10:52

Cica FCSB nu e STEAUA Cand e vorba de FCSB chiar si dinamovistii comenteaza (se dau drept fani ai cfr ului) de parca noi nu stim cu cine tin dar nah :))))

S.a vazut. 100 din ultimii spartani. Minus radoom,

gigi.comision  •  06 Iunie 2020, 10:58

Ce curățenie face ăsta!??....A murdărit tot fotbalul romanesc! ...Niște blatisti care nu joaca decât fotbalul de cumetrie! Huoooo!!

Robert Sergiu  •  06 Iunie 2020, 10:52

Cica FCSB nu e STEAUA Cand e vorba de FCSB chiar si dinamovistii comenteaza (se dau drept fani ai cfr ului) de parca noi nu stim cu cine tin dar nah :))))

felix_grandet  •  06 Iunie 2020, 10:43

FC FCSB a rămas chelea. Dacă se accidenteaza vreo 2 jucători, o să joace cu Niga, portarul de rezervă, fundaș. :)) La FC FCSB e posibil orice.

Florin Romeo Stoica  •  06 Iunie 2020, 10:25

Becali, cu antrenorul pe care-l are si cu apararea subtire, subtire va facea exact "un *** cu mot" pana la sfarsitul campionatului. Are doar 4 jucatori capabili sa faca fata echipelor precum C.F.R. Cluj si Craiova.... Olaru, Man, Tanase si Coman, restul sunt ... "de pluton". De fapt, probabil asa ce va termina si campionatul, cu una dintre cele doua campioana, C.F.R. sau Craiova, iar FCSB pe 3 sau 4. Asta, datorata "geniului" Becali. Ca daca avea ceva in capatana isi lua la inceputul campionatului portar, fundasi de calitate si un mijlocas de constructie, de oriunde, dar foarte bun.