Comentarii (18)

carol_k  •  11 Iulie 2019, 14:11

Il vrea ca sa nu-l ia CFR-ul. Clauza 50 milioane ca sa nu mai plece decat pe la 28 de ani. pe un salariu potrivit.

persanu  •  11 Iulie 2019, 14:05

Mare păcat sa vina în liga1 și mai ales la injositorul șef, cel ce are sclavi în subordine... Dacă va avea oferte din din primele 7 campionate, va avea un salariu de 50k pe sezon cel puțin, la cioban va sta pe 10k 12k... Și va rămâne anonim, la fel ca mulți alții care s-au bucurat pentru un salariu puțin mai mare dar ciobanul ia terorizat, pai pe Coman la făcut varză, ca fumează ca pierde nopțile, pai un scuter când aude asa ceva, trece mai departe, la fel ca alibec ca fumează și pierde nopțile pe cs, lucrurile astea dacă se întâmplă ar trebui sa rămână între ei, dar ciobanasul milionar își face rău singur declarând lucruri despre jucători... Pascanu nu veni în România, dacă vrei sa ramai mândru de tine și părinții tăi, succes orice ai face.

vnelu01  •  11 Iulie 2019, 13:58

Să vedem evoluţia echipei în campionat şi în EL, să ferească Dumnezeu ce-o să fie la gura puşcăriaşului dacă toate aceste "lovituri"(!!!) aduse cu surle şi trâmbiţe nu confirmă.

doomsday2000  •  11 Iulie 2019, 13:56
Postat de gicab pe 11 Iulie 2019, 13:15

Când avea interes gica spunea ca nu mai vinde jucatori adversarului .., între timp s a schimbat schimbarea

Încercați să ofertați și voi jucători de la Viitorul ca să vedeți dacă s-a sucit Hagi

pugliesi  •  11 Iulie 2019, 13:47
Postat de gicab pe 11 Iulie 2019, 13:15

Când avea interes gica spunea ca nu mai vinde jucatori adversarului .., între timp s a schimbat schimbarea

Plângi cu decență!

sevilla_1986  •  11 Iulie 2019, 13:33

Pacat ca echipa nu are antrenor...jucători sunt..antrenor nu!

legendavisinie  •  11 Iulie 2019, 13:21

Cărturarul Gigi Becali exagerează, nu cred că Pașcanu va semna cu o echipă din liga a 4-a de amatori.

gicab  •  11 Iulie 2019, 13:15

Când avea interes gica spunea ca nu mai vinde jucatori adversarului .., între timp s a schimbat schimbarea