Alte știri din fotbal
Alexandru Crețu, în centrul atenției la petrecerea de titlu a oltenilor: „Voi dormiți? Nu ar trebui la ora asta!”
0
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
0
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce s-a întâmplat la primele ore ale dimineții
0
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
0
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
E un paradox. Patronul e un tip cu mulți bani dar needucat și vetust, iar echipa de fotbal domina autoritar campionatul. Faptul că echipa e pe primul loc, e un merit, un fapt demn de aplaudat. Nu trebuie confundate planurile. Deși sunt stelist pasionat, nu-l agreez pe păstorul medieval, dar, aduc laude jucătorii și antrenorilor echipei. Și, mai presus de orice, nu confund planurile. Acum, declarațiile păstorului referitoare la Barcelona, Real Madrid,etc, sunt vise de imberb. Tuturor celor care duc în derâdere numele echipei și minimizează rezultatele le răspund că bunul simt ar trebui sa guverneze și că ar trebui să evalueze rezultatele echipelor lor, înainte de a fi denigratori penibili.
Nu. Tu ? :)))
Cred că e el. Mai jos cred că vroia să-mi spună ceva dar nu prea înțeleg ce, e neinteligibil.
stai sa vezi cand vin turlele preliminare, cu Zofiel si Pesiel, mari heruvimi, serafimi, carabusi cu plete! o sa ii faca Sf.Petru echipa, haaaa haaa haaaa haaa haaaa! si Ivanovici o sa ii promoveze hahaiala!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numai "perle" la fecesebea. Aia de la Real Madrid si Barcelona sunt disperati sa intre in negocieri cu ciobanului. In mamaliga 1 merge, dar stai ca vin tururile preliminare, cu umilintele asigurate.
Țaca, țaca, țaca, țaca.
Pare a fi fratele lui Random.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Random, uniti spre tilul cu numarul 27! Ale, ale, fecesebe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.